Slovan Bratislava - Spartak Moskva
Zľava: Strelec gólu Libor Hudáček zo Slovana a brankár Sergei Borisov z Moskvy počas zápasu KHL medzi HC Slovan Bratislava a Spartak Moskva. Bratislava, 10. september 2012. Foto: SITA/Marián Peiger

MOSKVA 7. októbra (WebNoviny.sk) – Spartak Moskva bol jediným mužstvom, ktorému sa podarilo v stredajších zápasoch Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) zvíťaziť na ľade súpera, keď triumfoval nad HK Soči 6:2.

Po dvoch tretinách za nerozhodného stavu nič nenasvedčovalo jasnému víťazstvu hostí z Moskvy, ktorí však v poslednej dvadsaťminútovke strelili domácim štyri góly a rozhodli o osude zápasu.

Hokejisti Slovana Bratislava sa naďalej trápia. Sériu zápasov u súperov začali prehrou 2:3 so Salavatom Julajev Ufa, ktorý si v prvej tretine vybudoval dostatočný gólový náskok a víťazstvo už nepustil z rúk.

Súhrn výsledkov stredajších stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL):
Metallurg Magnitogorsk – Medveščak Záhreb 3:2 po predĺžení (0:0, 0:1, 2:1 – 1:0)

Góly: 43. a 61. Moziakin, 53. Osala – 31. Bjorkstrand, 48. Brulé

Salavat Julajev Ufa – HC Slovan Bratislava 3:2 (3:1, 0:1, 0:0)

Góly: 10. I. Grigorenko, 11. Gončarov, 11. Lepistö – 14. Viedenský, 25. Bartovič

Traktor Čeľabinsk – Jokerit Helsinki 5:3 (1:0, 4:1, 0:2)

Góly: 23. a 26. Pestunov, 15. Kokujov, 24. Glinkin, 36. A. Popov – 29. Regin, 57. J. Aaltonen, 60. Huhtala

Lada Toglatti – Viťaz Podoľsk 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Gól: 31. Vorobjov

Neftechimik Nižnekamsk – Dinamo Riga 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

Góly: 35. a 56. M. Žukov, 37. Zdunov – 38. Jelisejev

Ak Bars Kazaň – Dinamo Moskva 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)

Góly: 15. a 25. Varnakov, 54. Jarullin – 54. Višnevskij, 59. Hietanen

HK Soči – Spartak Moskva 2:6 (1:0, 1:2, 0:4)

Góly: 8. I. Krikunov, 33. Ignatuškin – 30. Radil, 36. Bodrov, 46. Tatalin, 53. Glazačev, 55. Radil, 58. Klimenko