Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.sk SIIT.sk DámskaJazda.sk Byvaniejehra.sk Cestujsi.sk

WebNoviny

Meniny má: Olympia

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Na Slovensko prichádza nová banka Ferratum Bank Limited

Autor: WBN/PR, 12. apríla 2013 10:07, aktualizované: 12. apríla 2013 10:07
Diskusia (2)
Foto: Ferratum Bank Limited
BRATISLAVA 12. apríla (WBN/PR) - Skupina Ferratum sa stala priekopníkom v oblasti mikro pôžičiek, keď ako prvá v Európe uviedla na trh rýchle krátkodobé pôžičky, o ktoré bolo možné žiadať prostredníctvom mobilných zariadení.

Od 19. marca 2013 spoločnosť Ferratum Bank Limited (banka so sídlom na Malte) požičiava už aj zákazníkom na Slovensku, ktorí môžu požiadať o pôžičku cez internet.

Banka je riadená Maltským úradom pre finančné služby (Malta Financial Services Authority) a jej činnosť na Slovensku je schválená Národnou bankou Slovenska.
S využitím odborných znalostí, ktoré skupina Ferratum zhromaždila v posledných rokoch na Slovensku , banka tu zaujme ideálnu pozíciu na to, aby rýchlo reagovala na potreby neustále sa vyvíjajúceho trhu, ale tiež na to, aby bola proaktívna pri hľadaní nových príležitostí.

Slogan - "Viac ako len peniaze pre každého" - je prísľubom rýchlych, nekomplikovaných a dôverných úverových služieb pre všetkých našich zákazníkov na Slovensku.

Lea Liigus, generálna riaditeľka Ferratum banky hovorí: "Tradičný bankový model, jednoducho už nemusí vyhovovať všetkým v čase, keď počet užívateľov internetu sa ráta v miliardách. Zákazníci na Slovensku žiadajúci o krátkodobé pôžičky z Ferratum banky prosperujú nielen z bezpečnosti a profesionality banky, ale zároveň sa tešia rýchlosti a jednoduchosti produktov ktoré im ponúkame."

Ferratum banka sa zaväzuje ponúkať svojim zákazníkom na Slovensku jednoduchý proces žiadosti, rýchle spracovanie a vysokú dôveryhodnosť.

Jorma Jokela, predseda Ferratum banky a zakladateľ skupiny Ferratum povedal: "Je nám potešením oznámiť Vám, že zákazníci na Slovensku môžu žiadať o rýchle krátkodobé pôžičky Ferratum banku. Naším cieľom je zamerať sa výhradne na poskytovanie služieb, ktoré poznáme najlepšie. Najlepšie banky sú tie, ktoré rozumejú potrebám svojich zákazníkov a poskytujú produkty a služby po ktorých je dopyt a ktoré produkujú spoločný úspech. Je úžasné byť súčasťou organizácie v ktorej ľudia neustále prichádzajú s inovatívnymi myšlienkami, ktoré sú veľmi často aj zavedené. Vždy som povzbudzoval našich ľudí aby rozmýšľali inovatívne a prichádzali s riešeniami , ktoré budú v konečnom dôsledku prínosom pre našich zákazníkov."

Pre viac informácií o Ferratum Bank Limited navštívte www.ferratumbank.sk

Diskusia
(Nereg.)
12. apríla 2013 10:13
(Nereg.)
12. apríla 2013 11:13
Pridajte sa k nám na Facebooku


Anketa
Je správne, že americké lietadlá znova útočia na ciele v Iraku?
Určite áno, pomáhajú tak chrániť bežných ľudí pred radikálnymi islamistami
Áno, brutálne vraždy západných pracovníkov nemôžu ostať bez odpovede
Neviem sa vyjadriť, situácia je tam zložitá a neprehľadná
Nie, USA a ani iné štáty nemajú právo zasahovať na cudzom území
Američania sa zasa hrajú na svetových policajtov, mali by si najskôr upratať doma
Ďalšie ankety
Počasie
20 °C 13 °C
Západné Slovensko
20 °C 10 °C
Stredné Slovensko
20 °C 10 °C
Východné Slovensko
1 € = 27.555 CZK
Vývoj kurzu
1 € = 1.2949 USD
Vývoj kurzu
1 € = 0.7992 GBP
Vývoj kurzu