Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.sk SIIT.sk DámskaJazda.sk Byvaniejehra.sk Cestujsi.sk

WebNoviny

Meniny má: Alojzia

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Na Slovensko prichádza nová banka Ferratum Bank Limited

Autor: WBN/PR, 12. apríla 2013 10:07, aktualizované: 12. apríla 2013 10:07
Diskusia (2)
Foto: Ferratum Bank Limited
BRATISLAVA 12. apríla (WBN/PR) - Skupina Ferratum sa stala priekopníkom v oblasti mikro pôžičiek, keď ako prvá v Európe uviedla na trh rýchle krátkodobé pôžičky, o ktoré bolo možné žiadať prostredníctvom mobilných zariadení.

Od 19. marca 2013 spoločnosť Ferratum Bank Limited (banka so sídlom na Malte) požičiava už aj zákazníkom na Slovensku, ktorí môžu požiadať o pôžičku cez internet.

Banka je riadená Maltským úradom pre finančné služby (Malta Financial Services Authority) a jej činnosť na Slovensku je schválená Národnou bankou Slovenska.
S využitím odborných znalostí, ktoré skupina Ferratum zhromaždila v posledných rokoch na Slovensku , banka tu zaujme ideálnu pozíciu na to, aby rýchlo reagovala na potreby neustále sa vyvíjajúceho trhu, ale tiež na to, aby bola proaktívna pri hľadaní nových príležitostí.

Slogan - "Viac ako len peniaze pre každého" - je prísľubom rýchlych, nekomplikovaných a dôverných úverových služieb pre všetkých našich zákazníkov na Slovensku.

Lea Liigus, generálna riaditeľka Ferratum banky hovorí: "Tradičný bankový model, jednoducho už nemusí vyhovovať všetkým v čase, keď počet užívateľov internetu sa ráta v miliardách. Zákazníci na Slovensku žiadajúci o krátkodobé pôžičky z Ferratum banky prosperujú nielen z bezpečnosti a profesionality banky, ale zároveň sa tešia rýchlosti a jednoduchosti produktov ktoré im ponúkame."

Ferratum banka sa zaväzuje ponúkať svojim zákazníkom na Slovensku jednoduchý proces žiadosti, rýchle spracovanie a vysokú dôveryhodnosť.

Jorma Jokela, predseda Ferratum banky a zakladateľ skupiny Ferratum povedal: "Je nám potešením oznámiť Vám, že zákazníci na Slovensku môžu žiadať o rýchle krátkodobé pôžičky Ferratum banku. Naším cieľom je zamerať sa výhradne na poskytovanie služieb, ktoré poznáme najlepšie. Najlepšie banky sú tie, ktoré rozumejú potrebám svojich zákazníkov a poskytujú produkty a služby po ktorých je dopyt a ktoré produkujú spoločný úspech. Je úžasné byť súčasťou organizácie v ktorej ľudia neustále prichádzajú s inovatívnymi myšlienkami, ktoré sú veľmi často aj zavedené. Vždy som povzbudzoval našich ľudí aby rozmýšľali inovatívne a prichádzali s riešeniami , ktoré budú v konečnom dôsledku prínosom pre našich zákazníkov."

Pre viac informácií o Ferratum Bank Limited navštívte www.ferratumbank.sk

Diskusia
(Nereg.)
12. apríla 2013 10:13
(Nereg.)
12. apríla 2013 11:13
Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Dotiahnu to slovenskí futbalisti na majstrovstvá Európy?
Určite áno, tréner s nimi spravil zázraky
Asi áno, kvalifikáciu majú nádejne rozohranú
Ešte je príliš skoro, veď ich čaká ešte sedem zápasov
Zrejme nie, Španieli ale aj Ukrajinci ich nakoniec predbehnú
Určite nie, súčasné výsledky sú len náhoda, slovenský futbal je v troskách
Ďalšie ankety
Počasie
11 °C 7 °C
Západné Slovensko
11 °C 8 °C
Stredné Slovensko
11 °C 5 °C
Východné Slovensko
1 € = 27.683 CZK
Vývoj kurzu
1 € = 1.2693 USD
Vývoj kurzu
1 € = 0.7909 GBP
Vývoj kurzu