FA stíha Mourinha, FC Chelsea i West Ham United

José Mourinho
José Mourinho Foto: SITA/AP

LONDÝN 26. októbra (WebNoviny.sk) – Anglická Futbalová asociácia (FA) obvinila trénera tamojšieho prvoligového klubu FC Chelsea Josého Mourinha z neprístojného správania voči rozhodcom sobotného stretnutia 9. kola Premier League na štadióne West Hamu United. Päťdesiatdvaročný portugalský kormidelník sa mal nevhodných slov dopustiť cez polčasovú prestávku v kabíne, resp. jej blízkosti. „The Blues“ podľahli 1:2. V spomenutom zápase vylúčili z technickej zóny kouča brankárov FC Chelsea Silvina Loura, ktorý rovnako čelí stíhaniu. FA okrem toho tvrdí, že obidva kluby nezvládli kontrolovať správanie svojich hráčov pred koncom prvej štyridsaťpäťminútovky. Všetky zainteresované strany majú čas na odpoveď do štvrtka.