Fanúšikovia Ostravy vyvádzali, na zápase lietali sedadlá

AS Trenčín zvíťazil vo finále Slovnaft Cupu nad Senicou
Fanúšikovia AS Trenčín počas finálového zápasu Slovnaft Cup-u 2014/2015 medzi AS Trenčín – FK Senica. Poprad, 1. máj 2015. Foto: SITA/Radoslav Maťaš

PRAHA 15. augusta (WEBNOVINY) – Zápas 4. kola najvyššej českej futbalovej súťaže – Synot ligy medzi Zlínom a Baníkom Ostrava poznačili výtržnosti hosťujúcich fanúšikov.

Priaznivcom Baníku sa nepozdávalo vylúčenie Filipa Kašu v 61. minúte O desať minút neskôr musel hlavný rozhodca dokonca prerušiť stretnutie, keď na ihrisko začali lietať rôzne predmety, vrátane dymovnice a sedadiel zo sektoru hostí. Duel nakoniec po zásahu polície dohrali, domáci zvíťazili vďaka dvom gólom Poznara z 36. a 90.+ min 2:0. Informácie zverejnil server idnes.cz.

Výsledky sobotňajších stretnutí 4. kola najvyššej českej futbalovej súťaže – Synot ligy:
Sigma Olomouc – 1. FC Brno 1:1