Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Viktor

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Charlie Sheen žiada o zníženie alimentov

Autor: SITA, 5. marca 2016 14:08
Päťdesiatročný herec v súčasnosti prispieva na synov Boba a Maxa, ktorých má s Brooke Mueller, 55-tisíc dolárov (takmer 50 137 eur) mesačne.

Charlie Sheen Americký herec Charlie Sheen Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 5. marca (WebNoviny.sk) - Americký herec Charlie Sheen požiadal súd o zníženie alimentov, ktoré má vyplácať svojej bývalej manželke Brooke Mueller na ich synov Boba a Maxa.

Sheen, ktorý v súčasnosti na nich prispieva sumou 55-tisíc dolárov (v prepočte takmer 50 137 eur) mesačne, odôvodnil svoju žiadosť tým, že sa jeho mesačný príjem od roku 2011, keď s Mueller uzavrel zmluvu, výrazne znížil, a preto nemôže plniť svoju vyživovaciu povinnosť v takej miere. V súdnych dokumentoch, ktoré sa podarilo získať týždenníku People, herec uvádza, že mesačne zarába 87 384 dolárov (zhruba 79 657 eur), pričom jeho mesačné výdavky predstavujú približne 105-tisíc dolárov (takmer 95 716 eur).

Okrem toho sa v dokumentoch spomína, že 50-ročný predstaviteľ Charlieho Harpera zo seriálu Dva a pol chlapa (2003 - 2015) musí pravidelne uhrádzať vysoké náklady na zdravotnú starostlivosť, či to, že má na svojej kreditnej karte dlh vo výške 600-tisíc dolárov (približne 547-tisíc eur).

Sheen pritom už minulý mesiac počas programu The Dr. Oz Show prezradil, že plánuje pozmeniť zmluvy o alimentoch nielen s Mueller, ale aj s bývalou manželkou Denise Richards, s ktorou má dcéry Sam a Lolu. "Na sume sme sa dohodli už veľmi dávno. Vtedy som mal skvelú prácu a všetci sme žili veľkolepo. Ale to nie je prípad dneška, čo však nemení nič na tom, že sa odo mňa stále očakáva, že budem vyplácať sumy v takých výškach," uviedol.

Súdne pojednávanie vo veci hercovej žiadosti by sa malo uskutočniť 13. apríla.

Charlie Sheen, vlastným menom Carlos Irwin Estévez, je známy predovšetkým ako predstaviteľ spomínaného sukničkára a starého mládenca Charlieho Harpera zo seriálu Dva a pol chlapa, v ktorom účinkoval v rokoch 2003 až 2011. V čase nakrúcania bol najlepšie plateným televíznym hercom na svete a za svoj výkon získal štyri nominácie na ceny Primetime Emmy a dve na Zlatý glóbus. Sheen si okrem toho zahral aj v snímkach ako Čata (1986), Wall Street (1987), Mladé pušky (1988), Prvá liga (1989), Horúce strely (1991), Horúce strely 2 (1993), Traja mušketieri (1993), V koži Johna Malkovicha (1999), Scary Movie 3 (2003) či Scary Movie 5 (2013).Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety