Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Alexander

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Šiesty Terminátor nakoniec vznikne, potvrdil Schwarzenegger

Autor: SITA, 21. marca 2016 11:23
Šesťdesiatosemročný herec to vyhlásil v programe Weekend Today austrálskej televízie Nine Network.
terminator Arnold Schwarzenegger Foto: archívne, SITA/AP
BRATISALAVA 21. marca (WebNoviny.sk) - Rakúsko-americký herec Arnold Schwarzenegger potvrdil, že séria filmov o Terminátorovi sa rozrastie aj o ohlásenú šiestu snímku, a to aj napriek tomu, že piata časť s názvom Terminator Genisys (2015) nezaznamenala veľký úspech. Šesťdesiatosemročný bývalý kalifornský guvernér taktiež prezradil, že sa v novinke predstaví. "Veľmi sa teším na nakrúcanie," vyhlásil herec v programe Weekend Today austrálskej televízie Nine Network.

Spomínaná snímka Terminator Genisys, v ktorej si okrem Schwarzeneggera zahrali napríklad aj Emilia Clarke, Jason Clarke či Jai Courtney, mala byť prvou časťou novej trilógie o Terminátorovi. Premiéry ďalších dvoch filmov boli pôvodne naplánované na 19. mája 2017, respektíve 29. júna 2018. Po neúspechu Terminator Genisys však predstavitelia spoločnosti Paramount Pictures tieto tituly stiahli z harmonogramu. Fanúšikovia si preto mysleli, že snímky vôbec nevzniknú.

Úvodnú snímku série s názvom Terminátor priniesol v roku 1984 na plátna kín James Cameron. V roku 1991 nasledovalo pokračovanie s podtitulom Deň zúčtovania a o viac ako desaťročie tretí film Terminátor 3: Vzbura strojov (2003). Vo všetkých troch filmoch úlohu robota z budúcnosti stvárnil práve Arnold Schwarzenegger. Štvrtý diel s podtitulom Salvation (2009) nakrútili už bez neho, hlavné postavy v ňom stvárnili Christian Bale a Sam Worthington.

Arnold Alois Schwarzenegger začínal ako kulturista a sedemkrát získal titul Mr. Olympia. Ako herec je okrem série Terminátor známy aj vďaka snímkam ako Barbar Conan (1982), Komando (1985), Predátor (1987), Dvojičky (1988), Total Recall (1990), Policajt zo škôlky (1990), Posledný akčný hrdina (1993), Junior (1994), Pravdivé lži (1994), Batman a Robin (1997) či troch filmov zo série Expendables (2010, 2012 a 2014). V rokoch 2003 až 2011 zastával post guvernéra Kalifornie, po dvoch volebných obdobiach sa opäť vrátil k hereckej kariére.



Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety