Hviezda Realu Madrid Cristiano Ronaldo strieľa na bránku Atlética počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Útočník Atlética Madrid David Villa v súboji so Sergiom Ramosom počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Lopta po hlavičke Diega Godina z Atlética končí v sieti brankára Realu Madrid Ikera Casillasa počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Diego Godin z Atlética hlavičkuje loptu do siete Realu Madrid počas finálového zápasu Ligy majstrov.
Radosť futbalistov Realu Madrid po finálovom zápase Ligy majstrov, v ktorom porazili Atlético Madrid 4:1 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočník Atlética Madrid David Villa v súboji so Samim Khedirom počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Zľava: Gabi z Atlética Madrid a brankár Realu Madrid Iker Casillas počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Tréner Realu Madrid Carlo Ancelotti počas finále Ligy majstrov, v ktorom 'biely balet' bojoval o trofej s mestským rivalom Atléticom.Foto: SITA/AP
Program na štadióne Estádio da Luz pred finálovým zápasom Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Miranda z Atlética v súboji s hviezdou Realu Madrid Cristianom Ronaldom počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Juanfran a Mario Suarez z Atlética v súboji s Karimom Benzemom z Realu Madrid počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Hviezda Realu Madrid Cristiano Ronaldo a hlavný rozhodca Björn Kuipers počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Koke z Atlética Madrid v súboji s Lukom Modričom z Realu Madrid počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Zákrok brankár Realu Madrid Ikera Casillasa počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Fanúšikovia Atlética Madrid počas finálového zápasu Ligy majstrov v LisaboneFoto: SITA/AP
Fabio Coentrao z Realu Madrid v súboji o loptu s Raulom Garciom z Atlética počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Otrasený Cristiano Ronaldo z Realu Madrid počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Hlavný rozhodca Björn Kuipers udeľuje Raulovi Garciovi z Atlética žltú kartu počas finálového zápasu Ligy majtrov.Foto: SITA/AP
Raul Garcia z Atlética v súboji so Samim Khedirom z Realu Madrid počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Sergio Ramos z Realu Madrid sa raduje z vyrovnávajúceho gólu na 1:1 v sieti Atlética počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Trofej pre víťaza Ligy majstrov pred finálovým zápasom v Lisabone.Foto: SITA/AP
Karim Benzema z Realu Madrid odkopáva loptu pred futbalistami Atlética počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Radosť futbalistov Atlética Madrid po góle v sieti Realu počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Jose Sosa z Atlética v súboji s Marcelom z Realu Madrid počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Tréner Atlética Madrid Diego Simeone počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Priamy kop Cristiana Ronalda z Realu Madrid na bránku Atlética počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Sergio Ramos z Realu Madrid hlavičkuje loptu do siete Atlética a vyrovnáva na 1:1 počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Diego Godin z Atlética sa raduje z gólu v sieti Realu Madrid počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Útočník Atlética Madrid David Villa sa pozerá ako Sergio Ramos odkopáva loptu počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Koke z Atlética v súboji s Danielom Carvajalom z Realu počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Útočník Atlética David Villa v súboji so Sergiom Ramosom z Realu počas finálového zápasu Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Gareth Bale z Realu Madrid hlavičkuje loptu do siete Atlética počas predĺženie vo finálovom zápase Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Gareth Bale z Realu Madrid sa raduje z gólu v sieti Atlética počas predĺženie vo finálovom zápase Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Radosť brankára Ikera Casillasa po treťom góle Realu, ktorý strelil Atléticu Marcelo počas predĺženia vo finálovom zápase Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Hviezda Realu Madrid Cristiano Ronaldo premieňa pokutový kop počas predĺženia vo finálovom zápase Ligy majstrov.Foto: SITA/AP
Radosť hviezdy Realu Madrid Cristiana Ronalda po premenenom pokutovom kope počas predĺženia vo finálovom zápase Ligy majstrov.Foto: SITA/AP