Obranca Los Angeles Kings Alec Martinez drží nad hlavou Stanleyho pohár po piatom finálovom zápase NHL, v ktorom 'králi' zvíťazili nad New Yorkom Rangers 3:2 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Slovenský hokejista Marián Gáborík drží nad hlavou Stanleyho pohár po piatom finálovom zápase NHL, v ktorom 'králi' zvíťazili nad New Yorkom Rangers 3:2 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Brankár Los Angeles Kings Jonathan Quick padá na ľad po zrážke s útočníkom New Yorku Rangers Benoitom Pouliotom počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
'Králi' získali Stanleyho pohár, v piatom finálovom zápase zvíťazili nad New Yorkom Rangers 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/NHL
Útočník Los Angeles Kings Justin Williams (14) prekonáva brankára New Yorku Rangers Henrika Lundqvista počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Útočník Los Angeles Kings Trevor Lewis (22) v súboji s obrancom New Yorku Rangers Marcom Staalom (18) počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Útočník New Yorku Rangers Carl Hagelin korčuľuje spoza bránky Jonathana Quicka počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Brankár Los Angeles Kings Jonathan Quick chytá puk do lapačky po strele jedného z hráčov New Yorku Rangers počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
'Králi' získali Stanleyho pohár, v piatom finálovom zápase zvíťazili nad New Yorkom Rangers 3:2 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Obranca Los Angeles Kings Slava Voynov (26) v súboji s útočníkom New Yorku Rangers Carlom Hagelinom počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Útočník Los Angeles Kings Jeff Carter sa snaží prekonať brankára New Yorku Rangers Henrika Lundqvista počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Tréner Los Angeles Kings Darryl Sutter drží nad hlavou Stanleyho pohár po piatom finálovom zápase NHL, v ktorom 'králi' zvíťazili nad New Yorkom Rangers 3:2 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočník Los Angeles Kings Dustin Brown (23) v súboji s krídelníkom New Yorku Rangers Rickom Nashom (61) počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Zákrok brankára Los Angeles Kings Jonathana Quicka po strele jedného z hráčov New Yorku Rangers počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Brankár New Yorku Rangers Henrik Lundqvist chytá puk do lapačky po strele jedného z hráčov Los Angeles Kings počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Útočník New Yorku Rangers Chris Kreider (20) prekonáva brankára Los Angeles Kings Jonathana Quicka počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Útočník New Yorku Rangers Derek Dorsett (15) sa snaží prekonať brankára Los Angeles Kings Jonathana Quicka počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Útočník Los Angeles Kings Dwight King (74) padá po zákroku obrancu New Yorku Rangers Dana Girardiho (5) počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Brankár Los Angeles Kings Jonathan Quick drží nad hlavou Stanleyho pohár po piatom finálovom zápase NHL, v ktorom 'králi' zvíťazili nad New Yorkom Rangers 3:2 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočník Los Angeles Kings Jeff Carter v súboji s obrancom New Yorku Rangers Ryanom McDonaghom počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Útočník Los Angeles Kings Dustin Brown (23) sa snaží prekonať brankára New Yorku Rangers Henrika Lundqvista počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Závar pred bránkarom New Yorku Rangers Henrikom Lundqvistom počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Kapitán Los Angeles Kings drží nad hlavou Stanleyho pohár po piatom finálovom zápase NHL, v ktorom 'králi' zvíťazili nad New Yorkom Rangers 3:2 po predĺžení.Foto: SITA/AP
Útočník Los Angeles Kings Marián Gáborík prekonáva brankára New Yorku Rangers Henrika Lundqvista počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Brankár New Yorku Ranger Henrik Lundqvist sa smutne pozerá ako puk z hokejky obrancu Los Angeles Kings Aleca Martineza končí za jeho chrbtom počas piateho finálového zápasu NHL, v ktorom Ranger prehrali s 'kráľmi' 2:3.Foto: SITA/AP
Smutný brankár New Yorku Ranger Henrik Lundqvist po predĺžnení piateho finálového zápasu NHL, v ktorom Ranger prehrali s 'kráľmi' 2:3.Foto: SITA/AP
Brankár Los Angeles Kings Jonathan Quick sa smutne pozerá ako puk z hokejky útočníka New Yorku Rangers Briana Boyla smeruje za jeho chrbát počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Radosť útočníka Los Angeles Kings Justina Williamsa (vľavo) po góle, ktorý strelil do siete New Yorku Rangers počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Obranca Los Angeles Kings Alec Martinez prekonáva brankára New Yorku Rangers Henrika Lundqvista počas piateho finálového zápasu NHL.Foto: SITA/AP