Kanaďania pózujú na tímovej fotografii po víťazstve nad Rusmi, ktorých na svetovom hokejovom šampionáte do 20 rokov zdolali 5:4, Toronto, 5. Jan., 2014.Foto: SITA/AP
Kapitán kanadského tímu Curtis Lazar drží pohár pre víťazov svetového hokejového šampionátu do 20 rokov v Toronte, 5. Jan., 2014.Foto: SITA/AP
Kanadský hráč Sam Reinhart sa teší z gólu, ktorý počas druhej tretiny strelil do bránky ruského gólmana Sorokina. Hokejové majstrovstvá sveta do 20 rokov, Toronto, 5. Jan., 2014.Foto: SITA/AP
Ruský brankár Igor Šesťorkin neubránil bránkovisko a Kanaďania mu počas tretej tretiny strelili ďalší gól. V zápase o zlato na svetovom hokejovom šampionáte do 20 rokov zdolal Rusov tím Kanady 5:4, Toronto, 5. Jan., 2014.Foto: SITA/AP
Ruský brankár Ilya Sorokin je prekvapený z puku v bránke. Hokejové majstrovstvá sveta do 20 rokov, Toronto, 5. Jan., 2014.Foto: SITA/AP
Kanaďania oslavujú získané medaily v dueli o zlato s Ruskom, ktoré zdolali 5:4 na svetovom hokejovom šampionáte do 20 rokov v Toronte, 5. Jan., 2014.Foto: SITA/AP
Kanadský hráč Connor McDavid sa teší z pohára pre víťazov svetového hokejového šampionátu do 20 rokov v Toronte, 5. Jan., 2014.Foto: SITA/AP
Rusi sú sklamaní z výsledku, v ktorom ich tím Kanady zdolal 5:4 na svetovom hokejovom šampionáte do 20 rokov v Toronte, 5. Jan., 2014.Foto: SITA/AP
Rus Sergei Tolčinski skončil po zásahu Sama Reinharta počas prvej tretiny na ľade. Hokejové majstrovstvá sveta do 20 rokov, Toronto, 5. Jan., 2014.Foto: SITA/AP
Kanadský gólman Zachary Fucale sa snaží zabrániť prieniku puku do bránky. Hokejové majstrovstvá sveta do 20 rokov, Toronto, 5. Jan., 2014.Foto: SITA/AP