Meniny má: Iveta

Autor: SITA, 6. januára 2016 22:39, aktualizované: 7. januára 2016 09:27
Výsledky stredajších prvých zápasov osemfinále Španielskeho kráľovského pohára vo futbale Copa del Rey.
Lionel Messi Radosť Lionela Messiho po góle, ktorý strelil Espanyolu v prvom osemfinálovom zápase Copa del Rey. Barcelona, 6. január 2016. Foto: SITA/AP
MADRID 6. januára (WebNoviny.sk) - Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v prvom osemfinálovom zápase Copa del Rey nad mestským rivalom Espanyolom 4:1. Dva góly katalánskeho veľkoklubu strelil Lionel Messi, ktorý najprv v 13. minúte vyrovnal na 1:1 a tesne pred koncom prvého polčasu parádnou strelou z priameho kopu poslal svoj tím do vedenie. V druhom dejstve sa do streleckej listiny ešte zapísali Gerard Piqué a Neymar.

Výsledky stredajších prvých zápasov osemfinále Španielskeho kráľovského pohára
* hrá sa na odvety

FC Barcelona - Espanyol Barcelona 4:1 (2:1)
Góly: 13. a 44. Messi, 49. Piqué, 88. Neymar - 9. Caicedo, ČK: 72. H. Pérez po 2. ŽK, 76. P. Diop (obaja Espanyol)

Bilbao - Villarreal 3:2 (0:2)
Góly: 54. I. Williams, 68. Aduriz, 81. Laporte - 16. Baptistao, 38. Samu García, ČK: 88. Mario Gaspar (Villarreal) po 2. ŽK

Betis Sevilla - FC Sevilla 0:2 (0:1)
Góly: 13. Krohn-Dehli, 49. Krychowiak, ČK: 86. N'Diaye (Betis) po 2. ŽK

Mirandés - La Coruňa 1:1 (1:0)
Góly: 25. Ortiz - 75. Lopo

Valencia - Granada 4:0 (2:0)
Góly: 8., 63. a 83. Negredo (druhé dva z pok. kopov), 35. Rodrigo

Rayo Vallecano - Atlético Madrid 1:1 (1:0)
Góly: 35. Nacho Martínez - 67. Ňíguez

Súhlasíte s návrhom Európskej komisie, aby štáty platili pokutu 250-tisíc eur za neprijatého utečenca?
Myslím si, že Slovensko by malo pomôcť a prijať utečencov. Žiadna pokuta nám tak hroziť nebude