Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

Meniny má: Kristína

Autor: SITA, 9. januára 2016 23:02
Slovenský futbalista Juraj Kucka odohral v drese 'rossoneri' celý zápas 19. kola Serie, v ktorom na pôde AS Rím skóroval a videl aj žltú kartu.
Juraj Kucka Radja Nainggolan z AS Rím v súboji s Jurajom Kuckom z AC Miláno počas sobotňajšieho zápasu 19. kola Serie A, v ktorom slovenských futbalista v 50. minúte vyrovnal na 1:1. Rím, 9. január 2016. Foto: SITA/AP
RÍM 9. januára (WebNoviny.sk) - Slovenský stredopoliar Juraj Kucka v sobotu strelil svoj premiérový gól v drese talianskeho futbalového klubu AC Miláno. V 50. minúte vyrovnal za hostí na pôde AS Rím na napokon konečných 1:1 v 19. kole Serie A 2015/2016. Reprezentant SR Kucka odohral celý duel, v 28. minúte videl žltú kartu. Predtým naposledy skóroval vlani 23. mája ešte ako hráč FC Janov pri ligovom víťazstve 3:2 nad Interom Miláno.

Góly: 4. Rüdiger - 50. Kucka
Juraj Kucka (AC Miláno) odohral celý zápas, v 28. min dostal žltú kartu, v 50. min skóroval.

1. Inter Miláno 18 12 3 3 24:11 39
2. Neapol 18 11 5 2 33:14 38
3. Fiorentina 19 12 2 5 37:19 38
4. Juventus Turín 18 11 3 4 31:14 36
5. AS Rím 19 9 7 3 36:22 34
6. AC Miláno 19 8 5 6 25:23 29
7. Sassuolo 17 7 7 3 22:17 28
8. Empoli 18 8 3 7 23:23 27