Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.sk

WebNoviny

Meniny má: Petrana, Petronela

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Ty si ten Hološko?, prekvapil Djokovič nášho futbalistu

Autor: SITA, 20. januára 2016 13:05
Líder svetového rebríčka Novak Djokovič sa rád odfotil a vedel kto je Filip Hološko.
Filip Hološko Filip Hološko (13) Foto: archívne, SITA/Marián Peiger
MELBOURNE 20. januára (WebNoviny.sk) - Futbalista Filip Hološko si z návštevy Australian Open v Melbourne odniesol nielen fotku s obhajcom trofeje Novakom Djokovičom, ale aj čosi navyše, čo vôbec nečakal. Dobrý pocit z toho, že fenomén súčasného mužského tenisu vedel, kto je to Hološko.

VŠETKY SPRÁVY Z AUSTRALIAN OPENNáhoda chcela, že slovenský futbalista v službách FC Sydney a srbský líder svetového rebríčka tenistov sa stretli v reštaurácii istého hotela, v ktorom boli obaja ubytovaní. "Vychádzali sme z hotela, keď som si všimol, že v reštaurácii sedí Novak Djokovič. Povedal som si, že musím počkať, kým vyjde, veď takéto stretnutie sa nenaskytne každý deň," cituje Hološka server jeho zastupiteľskej agentúry Football Service Agency (FSA).

Obrazom: Najkrajšie momenty z tretieho dňa Australian Open


Skúsený útočník s tvrdou strelou, ktorý má na konte aj 65 reprezentačných štartov a v nich 8 gólov, ani len netušil, čo bude nasledovať, keď hviezdneho tenistu požiada o spoločnú fotografiu. "Ty si ten Hološko?" reagoval najlepší tenista sveta na Filipovu žiadosť, a futbalistovi takmer padla sánka. Hološko ďalej pre server FSA vysvetlil: "Keď som sa mu predstavil, spozornel. Vraj mu o mne rozprával tréner Marián Vajda, ktorý má rodinu z Piešťan. Sledoval ma aj počas majstrovstiev sveta v Juhoafrickej republike. Novak sa smial, že veď všetko o mne vie..."

Po krátkej vzájomnej debate si obaja športovci podali ruky a zaželali všetko dobré. "Musím povedať, že Novak bol veľmi ochotný a príjemný, sršala z neho pohoda," uzavrel Filip Hološko pre FSA.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Súhlasíte s návrhom Európskej komisie, aby štáty platili pokutu 250-tisíc eur za neprijatého utečenca?
Myslím si, že Slovensko by malo pomôcť a prijať utečencov. Žiadna pokuta nám tak hroziť nebude
Je to neetické, ako môžu hodnotu človeka vyčísliť peniazmi
Nesúhlasím s prijatím utečencov a ani s pokutami, je to čisté vydieranie
Štáty EÚ nevedia, ako riešiť migračnú krízu a tento návrh to len dokazuje
Ďalšie ankety
Reklamné odkazy