Líder Fortuna ligy remizoval v Dunajskej Strede

žilina, futbal

DUNAJSKÁ STREDA 29. augusta (WEBNOVINY) – Futbalisti Dunajskej Stredy a Žiliny sa v jedinom piatkovom stretnutí 8. kola najvyššej slovenskej súťaže rozišli zmierlivo po výsledku 2:2.

Domáci hráči DAC 1904 pritom dvakrát prehrávali. Hosťujúci líder tabuľky Fortuna ligy sa ujal vedenia už v 8. minúte zásluhou Lukáša Čmelíka. Na jeho presný zásah odpovedal o 20 minút neskôr Pavol Jurčo. V 50. minúte sa opäť presadila Žilina, gól strelil Jaroslav Mihalík. Už o minútu neskôr vyrovnal na konečných 2:2 chorvátsky legionár Darijo Krišto.

Futbal – Fortuna liga 2014/2015 – 8. kolo – piatok:
FK DAC 1904 Dunajská Streda – MŠK Žilina 2:2 (1:1)

Góly: 28. P. Jurčo, 51. Krišto – 8. Čmelík, 50. J. Mihalík, ŽK: 22. G. Straka, 65. Mário Tóth – 36. Letič, rozhodovali: Vnuk – Žákech, Petríček

Dunajská Streda: P. Penksa – M. Turňa, Peter Majerník, Mário Tóth, O. Szabó – G. Straka (72. Kwin), Krišto – E. Ujlaky, V. Horváth (61. Sabler), Brašeň – P. Jurčo (85. R. Černák)

Žilina: Krnáč – Mabouka, Piaček, Škriniar, Letič – Pečovský – Čmelík, Káčer, Škvarka (84. William Alves de Oliveira), J. Mihalík (70. Paur) – Jelič