Valencia
Valencia si vybojovala účasť v Lige majstrov Foto: SITA/AP

MADRID 25. januára (WEBNOVINY) – Futbalisti FC Valencia zdolali v nedeľňajšom zápase o 4. miesto v tabuľke španielskej La Ligy nad FC Sevilla 3:1. Valencia preskočila v tabuľke súpera a momentálne je o dva body pred ním, má však o jeden zápas viac. Domáci viedli po 32 minútach 2:0, ale Bacca znížil. V 41. minúte mohol vyrovnať, ale nepremenil pokutový kop. Gólovú bodku za zápasom dal Fuego v druhom polčase.

Futbalisti La Corune pred vlastnými fanúšikmi len remizovali 2:2 s poslednou Granadou. Ziskom bodu sa domáci posunuli na 15. miesto pred Getafe, Granada po nedeli stráca na predposledné Levante jeden bod.

Výsledky nedeľňajších stretnutí 20. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže Primera División:
La Coruňa – Granada 2:2 (2:1)

Góly: 34. José Rodríguez, 38. Lucas Pérez – 7. Piti, 83. Ibáňez, ČK: 87. Fariňa (La Coruňa)

Bilbao – Málaga 1:1 (0:0)

Góly: 70. San José – 78. Guerra

Espanyol Barcelona – Almería 3:0 (2:0)

Góly: 37. a 40. Stuani, 74. Caicedo

Valencia – FC Sevilla 3:1 (2:1)

Góly: 18. a 32. Parejo (prvý z pok. kopu), 56. Fuego – 36. Bacca

1. Real Madrid 19 16 0 3 64:16 48

2. FC Barcelona 20 15 2 3 54:9 47