Rodinu Lionela Messiho napadli počas finále Copa América

Lionel Messi
Smutný Lionel Messi po finálovom zápase Copa América, v ktorom jeho Argentína prehrala s Čile. Santiago, 4. júl 2015. Foto: SITA/AP

SANTIAGO 5. júla (WEBNOVINY) – Akoby nestačilo, že Lionel Messi opäť nedosiahol s futbalovou reprezentáciou Argentíny na vysnívanú trofej, počas prvého polčasu sobotňajšieho finále Copa América 2015 napadli domáci čilskí fanúšikovia členov jeho rodiny. Incident sa udial krátko pred prestávkou, keď priaznivci „La Roja“ inzultovali blízkych útočníka FC Barcelona.

Messiho brata Rodriga zasiahol predmet pri jednej ostrej slovnej výmene, následne sa sám poškodený, ďalší brat Matias a rodičia Jorge a Celia cez polčas presunuli do bezpečia. Bez ujmy nezostali ani rodinní príslušníci Sergia Agüera. Čile zdolalo Argentínu 4:1 v jedenástkovom rozstrele, predtým 120 minút diváci nevideli gól. Informácie pochádzajú z portálov goal.com a dailymail.co.uk.