Meniny má: Olívia, Tadeáš

Autor: SITA, 27. septembra 2015 18:24
Hrdinom Slavie v 284. derby pražských 'S' sa stal Jaromír Zmrhal, ktorý v 45. minúte strelou spoza šestnástky rozhodol o triumfe svojho mužstva.
SK Slavia Praha Sparta aj napriek prehre zostala lídrom Synot ligy, Slavia sa posunula na štvrté miesto v tabuľke. Foto: facebook.com/SKSlaviaPrahaFotbal
PRAHA 26. septembra (WebNoviny.sk) - V poradí už 284. derby pražských "S" sa v nedeľu skončilo triumfom Slavie 1:0.

Pred krásnou takmer 18-tisícovou návštevou v Eden Aréne rozhodol v súboji 8. kola najvyššej českej futbalovej súťaže Synot ligy o triumfe domáceho mužstva Jaromír Zmrhal, keď v 45. minúte spoza šestnástky vystrelil do stredu bránky súpera priamo na gólmana Bičíka, tomu delovka vypadla z rukavíc a lopta sa dogúľala až za bránkovú čiaru.

Po zmene strán si "zošívaní" ustrážili najtesnejšie vedenie a v ligovej tabuľke sa posunuli na 4. miesto, Sparta zostáva stále na čele súťaže.