Hokejisti Bardejova uspeli v play-out na ľade Nových Zámkov

Autor: SITA, 22. marca 2016 21:00
Východniari vrátili Novým Zámkom domácu prehru 1:2 z druhého kola.
HC Nové Zámky Foto: ilustračné, facebook.com/1hokejovaligasvk
NOVÉ ZÁMKY 22. marca (WebNoviny.sk) - Hokejisti HC 46 Bemaco Bardejov zvíťazili v utorňajšom 5. kole dvanásťkolovej súťaže play-out Tipsport ligy na ľade HC Mikron Nové Zámky 4:2. Východniari tomuto súperovi vrátili domácu prehru 1:2 z druhého kola.

Bemaco vstúpilo do stretnutia dvoma gólmi, v 8. min skóroval Dominik Šimčák, na ktorého o dve minúty nadviazal Jakub Linet. Nové Zámky znížili v 26. min, autorom gólu bol Marek Dubec.

Bardejov si vedenie ustrážil, v posledných štyroch minútach ho ešte zvýšili Radovan Cútt a druhým gólom v stretnutí Linet. V úplnom závere už len Michal Hudec uzavrel z pohľadu domácich na 2:4.

Hokej - Play-out Tipsport ligy 2015/2016 - 5. kolo - utorok:

HC Mikron Nové Zámky - HC 46 Bemaco Bardejov 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
Góly: 26. Dubec (Komínek, Baron), 60. M. Hudec (Martin Chovan, L. Novák) - 8. D. Šimčák (Ščurko, Jokeľ), 10. Linet (Mikolášek, Ihnaťo), 56. Cútt (Solomončak, Pichnarčík), 58. Linet
Vylúčení: 3:7 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Goga, Jonák - Stanzel, Synek

Nové Zámky: J. Chovan - Martin Chovan, Ďurčo, Jakovlevs, J. Reichel, Kousalík, Opalek, Baron - Podstavek, J. Svoboda, Martin Frolík - Havlík, M. Hudec, L. Novák - Dubec, Čaládi, Komínek - T. Török, J. Zlocha, Korytko - Hegyi
Bardejov: R. Sabol - Valjent, Loydl, M. Bednár, Valentín, Pichnarčík, Polaček, Česelka, F. Vaško - Marcel Baláž, Kalináč, O. Gmitter - Solomončak, Cútt, Fajčák - Mikolášek, Linet, Ihnaťo - Jokeľ, Ščurko, D. Šimčák

Tabuľka play-out hokejovej Tipsport ligy 2015/2016 po 5. kole:

1. Bardejov 4 2 0 0 0 1 1 11:9 7
2. Nové Zámky 3 2 0 0 0 0 1 8:7 6
----------------------------------------------
3. Piešťany 3 0 0 1 0 0 2 7:10 2

Legenda: počet zápasov, výhry - 3 body, výhry po predĺžení - 2 body, výhry po samostatných nájazdoch - 2 body, prehry po predĺžení - 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch - 1 bod, prehry - 0 bodov, skóre, body.