Hokejisti Trenčína v extralige tesne porazili 'dvadsiatku'

Trenčín - Skalica
Hráči Dukly Trenčín sa radujú z gólu počas 3. kola hokejovej Tipsport extraligy medzi Dukla Trenčín a HK 36 HANT Skalica. Trenčín, 16. september 2014. Foto: SITA/Tomáš Somr

TRENČÍN 23. septembra (WEBNOVINY) – Hokejisti trenčianskej Dukly si pripísali na svoje konto druhé víťazstvo v riadnom hracom čase v tejto sezóne Tipsport extraligy.

Trenčania v utorkovom vloženom dueli 5. kola zvíťazili nad tímom HK Orange 20 najtesnejším rozdielom – 2:1, keď o svojom triumfe rozhodli už v prvej tretine.

Za domácich v nej skórovali Peter Novajovský a Jakub Gašparovič. Kontaktný gól strelili hostia v 25. min zásluhou obrancu Dominika Jendroľa. Viac gólov už 678 divákov na Zimnom štadióne Pavla Demitru nevidelo.

Hokej – Tipsport extraliga 2014/2015 – vložený zápas 5. kola – utorok:
Dukla Trenčín – HK Orange 20 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

Góly: 8. Novajovský (Radivojevič, J. Gašparovič), 11. J. Gašparovič (Róbert Petrovický, Radivojevič) – 25. Jendroľ (S. Petráš)

Vylúčení: 5:4 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: M. Novák – Holienka, Junek, 678 divákov

Zostavy

Trenčín: Konrád – L. Kozák, T. Bokroš, Novajovský, Andersons, Habšuda, Zošiak, Ryzák, D. Hudec – J. Gašparovič, V. Nemec, Radivojevič – O. Mikula, T. Melichárek, Komínek – Šimíček, Róbert Petrovický, Šišovský – Rožník, P. Stantien, Pardavý

Orange 20: Godla – Hochel, J. Varga, Pavúk, Jendroľ, F. Fekiač, Vadovič, Mendrej – Koyš, D. Rehák, Skalický – Tábi, S. Petráš, Giľák – D. Novák, Kabáč, P. Galis – Briestenský, Sukeľ, Hrušík – Danišovský

Tabuľka slovenskej hokejovej Tipsport extraligy 2014/2015 po utorkovom vloženom stretnutí 5. kola:

HK Orange 20 4 0 0 1 0 0 3 9:13 2

Poznámka: počet zápasov, výhry – 3 body, výhry po predĺžení – 2 body, výhry po samostatných nájazdoch – 2 body, prehry po predĺžení – 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch – 1 bod, prehry – 0 bodov, skóre, body.