Trenčín si pripísal tri body, zdolal mladíkov z Orange 20

Košice si poradili so Zvolenom, Trenčín poľahky zdolal Piešťany
Zľava: Denis Hudec, Peter Novajovský, Patrik Husák a Jozef Švec z Dukly Trenčín počas 18. kola hokejovej Tipsport extraligy medzi Dukla Trenčín a ŠHK 37 Piešťany. Foto: SITA/Tomáš Somr

BRATISLAVA 19. novembra (WEBNOVINY) – Hokejisti Dukly Trenčín zvíťazili v stredajšom súboji 24. kola Tipsport extraligy 2014/2015 v bratislavskom Ružinove 3:0 nad domácim tímom HK Orange 20.

Všetky góly padli v druhej polovici II. tretiny, keď brankára Okoličányho postupne prekonali V. Nemec, Habšuda a Michal Hlinka. Trenčania si ziskom troch bodov upevnili 6. miesto v tabuľke, mladíci z juniorskej reprezentácie majú na svojom konte stále len 5 bodov.

HK Orange 20 – Dukla Trenčín 0:3 (0:0, 0:3, 0:0)

Góly: 32. V. Nemec (T. Bokroš, O. Mikula), 37. Habšuda (J. Cíger), 40. Michal Hlinka (Dudáš, T. Bokroš)

Vylúčení: 1:2 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Bundil – Orolin, Kacej, 310 divákov

Orange 20: Okoličány – Pavúk, Bačik, F. Fekiač, Jendroľ, Mendrej, J. Varga, T. Gula – S. Petráš, Kabáč, Skalický – Briestenský, M. Sukeľ, Koyš – P. Galis, D. Rehák, Hrušík – Giľák, Horvát, Tábi

Trenčín: Konrád – L. Kozák, Andersons, Habšuda, T. Bokroš, Dudáš, Zošiak, Palovič – O. Mikula, V. Nemec, Melichárek – Šišovský, Róbert Petrovický, J. Gašparovič – Daniška, Michal Hlinka, Filo – J. Cíger, P. Stantien, D. Hudec – Pardavý ml.

Tabuľka slovenskej hokejovej Tipsport extraligy 2014/2015 po stredajšom zápase 24. kola:

HK Orange 20 14 1 0 1 0 0 12 20:47 5

Poznámka: počet zápasov, výhry – 3 body, výhry po predĺžení – 2 body, výhry po samostatných nájazdoch – 2 body, prehry po predĺžení – 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch – 1 bod, prehry – 0 bodov, skóre, body.