Meniny má: Beáta

Autor: SITA, 28. septembra 2015 07:28
Príprava na novú sezónu NHL je v plnom prúde, v nedeľu sa hrali ďalšie štyri zápasy.
Marián Gáborík Marián Gáborík vyslal na bránku Avalanche päť striel, ale ani jedna sa neujala. Foto: archívne, SITA/AP
NEW YORK 28. septembra (WebNoviny.sk) - Ani jedna z piatich striel Mariána Gáboríka sa neujala, ale tím slovenského útočníka Los Angeles Kings zvíťazil v nedeľnom prípravnom stretnutí pred novou sezónou zámorskej hokejovej NHL na ľade Colorada 2:1 po samostatných nájazdoch.

Odporúčame:

V Chicagu si poistili Seabrooka, Višňovský zatiaľ zostáva

Gáborík absolvoval 16:52 min a inkasoval jeden menší trest za držanie súperovej hokejky. V bránke "kráľov" si svoje miesto zastal bývalý gólman Avalanche Peter Budaj, ktorý odchytal tretiu tretinu aj predĺženie a zneškodnil všetkých sedem pokusov súpera.