Meniny má: Beáta

Autor: SITA, 30. septembra 2015 07:53, aktualizované: 30. septembra 2015 07:54
Súhrn výsledkov utorkových prípravných stretnutí pred novou sezónou zámorskej hokejovej NHL.
NEW YORK 30. septembra (WebNoviny.sk) - Andrej Sekera jednou asistenciou prispel k utorkovému víťazstvu hokejistov Edmontonu nad Arizonou 4:0 v rámci prípravy na blížiaci sa nový ročník NHL. Čistým hetrikom sa zaskvel švédsky stredný útočník Anton Lander, slovenský obranca sa v presilovke v závere prostrednej tretiny podieľal na jeho druhom presnom zásahu. Dvadsaťdeväťročný Prievidžan strávil na ľade takmer 21 minút a dosiahol dva plusové body.

Dve mínusky, jeden dvojminútový trest a neúspešnú strelu na bránku mal v štatistikách po zápase v Buffale iný slovenský zadák Martin Marinčin, ktorého Toronto tam podľahlo 0:4. Urastený Košičan odohral 16:08 min.