Meniny má: Beáta

'Barani' sa pohrali s mladíkmi, v lige si pripísali tri body

Autor: SITA, 6. októbra 2015 20:27
Hokejisti HC '05 iClinic Banská Bystrica poľahky zvíťazili v Tipsport lige na ľade HK Orange 20.
Oceliari nastúpili v repríze vlaňajšieho finále proti baranom Banskobystričania si z Ružinova odviezli ľahké tri body. Foto: ilustračné, SITA/Ivan Fleischer
BRATISLAVA 6. októbra (WebNoviny.sk) - Hokejisti HC '05 iClinic Banská Bystrica nedali v utorňajšom zápase 9. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2015/2016 najmenšiu šancu hráčom HK Orange "20", ktorých na ľade v bratislavskom Ružinove zdolali hladko 5:0.

Odporúčame:

Košičania podľahli v odvete, Liga majstrov pre nich skončila

Skóre stretnutia otvoril už v úvodnej minúte obranca Václav Čížek, v druhej časti hry sa postupne strelecky presadili útočníci Colton Gillies, Lukáš Handlovský a Mário Lunter, na konečných 5:0 z pohľadu hostí zavŕšil tri minúty pred koncom riadneho hracieho času Marcel Petran.

Hokej - Tipsport liga 2015/2016 - 9. kolo - utorok:

HK Orange "20" - HC '05 iClinic Banská Bystrica 0:5 (0:1, 0:3, 0:1)
Góly: 1. V. Čížek (Majdan, Galamboš), 22. Gillies (Gründling), 25. Handlovský (Galamboš, Majdan), 31. Lunter (Loskot), 57. Petran (Jankovič)
Vylúčení: 3:3 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Goga - Orolin, Tvrdoň, 323 divákov

Orange "20": Hrenák - Jendroľ, A. Sloboda, Ivanič, Koch, Košecký, M. Moravčík, Michalčin, Meliško - Briestenský, M. Surový, Holešinský - J. Milý, M. Sukeľ, J. Sukeľ - J. Tatár, Klenko, P. Galis - D. Novák, Sádecký, Hrušík
Banská Bystrica: Corbeil - I. Ďatelinka, Sandgren, V. Čížek, Šmach, M. Rosandič, Gründling, Jankovič, Petran - Majdan, Galamboš, Handlovský - Loskot, Kytnár, Lunter - O. Mikula, M. Hudec, Gillies - Lamper, Zigo, Matoušek

Tabuľka najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport ligy 2015/2016 po utorňajšom zápase 9. kola:

HK Orange 20 7 1 0 0 0 0 6 7:22 3

Poznámka: počet zápasov, výhry - 3 body, výhry po predĺžení - 2 body, výhry po samostatných nájazdoch - 2 body, prehry po predĺžení - 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch - 1 bod, prehry - 0 bodov, skóre, body.