Andrej Sekera má problémy so zdravím, Daňo s výkonom

Sekera

BRATISLAVA 22. novembra (WEBNOVINY) – V tretej tretine stredajšieho stretnutia Kontinentálnej hokejovej ligy medzi Slovanom Bratislava a Torpedom Nižnij Novgorod sa už na ľade neobjavovali v domácom drese obranca Andrej Sekera a útočník Marko Daňo.

Sekera odstúpil z duelu pre zdravotné problémy počas druhej tretiny. Celkovo v zápase absolvoval sedemnásť striedaní, na ľade strávil 11:23 min.

Po jeho odstúpení absolvoval veľkú porciu minút na ľade Ľubomír Višňovský, ktorý odkorčuľoval celkovo 28:41 min a bol suverénne najvyťaženejším hráčom duelu.

Obrazom: HC Slovan Bratislava – Torpedo Nižnij Novgorod

Slovan Bratislava - Nižnij Novgorod
Zľava: Andrej Sekera zo Slovana a Maxim Potapov z Novgorodu počas zápasu KHL medzi HC Slovan Bratislava a Torpedo Nižnij Novgorod. Bratislava, 21. november 2012. Foto: SITA/Marián Peiger

Zľava: Martin Štajnoch zo Slovana a Iľja Krikunov z Novgorodu počas zápasu KHL medzi HC Slovan Bratislava a Torpedo Nižnij Novgorod. Bratislava, 21. november 2012. Foto: SITA/Marián Peiger
Sprava: Vladimír Dravecký zo Slovana a brankár Vitalij Kovaľ z Novgorodu počas zápasu KHL medzi HC Slovan Bratislava a Torpedo Nižnij Novgorod. Bratislava, 21. november 2012. Foto: SITA/Marián Peiger
Radosť hráčov Novgorodu počas zápasu KHL medzi HC Slovan Bratislava a Torpedo Nižnij Novgorod. Bratislava, 21. november 2012. Foto: SITA/Marián Peiger
Zľava: Ján Lipiansky zo Slovana, Alexej Vasiliev a brankár Vitalij Kovaľ z Novgorodu počas zápasu KHL medzi HC Slovan Bratislava a Torpedo Nižnij Novgorod. Bratislava, 21. november 2012. Foto: SITA/Marián Peiger

„Andrej Sekera má stehy na ruke. Pevne verím, že v piatok proti Mytišči bude hrať. Charakterovo totiž ide o veľmi silného hráča,“ uviedol tréner Slovana Rostislav Čada. Príčina Daňovej absencie na ľade nemá súvis so zdravotnými problémami.

„Marko Daňo sa v zostave neobjavoval z výkonnostných dôvodov,“ uviedol Rostislav Čada. Slovan v Kontinentálnej hokejovej ligy najbližšie nastúpi v piatok 23. novembra, keď o 19.00 h privíta na svojom ľade Atlant Mytišči.