Meniny má: Žaneta

Autor: SITA, 7. októbra 2015 21:34
Až na jednu výnimku zvíťazili vo všetkých stredajších zápasoch KHL domáce mužstvá. Nepodarilo sa to iba tímu zo Soči, ktorý doma podľahol moskovskému Spartaku.
Slovan Bratislava - Spartak Moskva Foto: ilustračné, SITA/Marián Peiger
MOSKVA 7. októbra (WebNoviny.sk) - Spartak Moskva bol jediným mužstvom, ktorému sa podarilo v stredajších zápasoch Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) zvíťaziť na ľade súpera, keď triumfoval nad HK Soči 6:2.

Odporúčame:

Po dvoch tretinách za nerozhodného stavu nič nenasvedčovalo jasnému víťazstvu hostí z Moskvy, ktorí však v poslednej dvadsaťminútovke strelili domácim štyri góly a rozhodli o osude zápasu.

Hokejisti Slovana Bratislava sa naďalej trápia. Sériu zápasov u súperov začali prehrou 2:3 so Salavatom Julajev Ufa, ktorý si v prvej tretine vybudoval dostatočný gólový náskok a víťazstvo už nepustil z rúk.

Súhrn výsledkov stredajších stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL):

Metallurg Magnitogorsk - Medveščak Záhreb 3:2 po predĺžení (0:0, 0:1, 2:1 - 1:0)
Góly: 43. a 61. Moziakin, 53. Osala - 31. Bjorkstrand, 48. Brulé

Salavat Julajev Ufa - HC Slovan Bratislava 3:2 (3:1, 0:1, 0:0)
Góly: 10. I. Grigorenko, 11. Gončarov, 11. Lepistö - 14. Viedenský, 25. Bartovič

Traktor Čeľabinsk - Jokerit Helsinki 5:3 (1:0, 4:1, 0:2)
Góly: 23. a 26. Pestunov, 15. Kokujov, 24. Glinkin, 36. A. Popov - 29. Regin, 57. J. Aaltonen, 60. Huhtala

Lada Toglatti - Viťaz Podoľsk 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Gól: 31. Vorobjov

Neftechimik Nižnekamsk - Dinamo Riga 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Góly: 35. a 56. M. Žukov, 37. Zdunov - 38. Jelisejev

Ak Bars Kazaň - Dinamo Moskva 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
Góly: 15. a 25. Varnakov, 54. Jarullin - 54. Višnevskij, 59. Hietanen

HK Soči - Spartak Moskva 2:6 (1:0, 1:2, 0:4)
Góly: 8. I. Krikunov, 33. Ignatuškin - 30. Radil, 36. Bodrov, 46. Tatalin, 53. Glazačev, 55. Radil, 58. Klimenko

Súhlasíte s návrhom Európskej komisie, aby štáty platili pokutu 250-tisíc eur za neprijatého utečenca?
Myslím si, že Slovensko by malo pomôcť a prijať utečencov. Žiadna pokuta nám tak hroziť nebude