Ján Laco
Slovenský brankár Ján Laco v drese Barysu Astana. Foto: facebook.com/hcbarys

MOSKVA 8. októbra (WebNoviny.sk) – Slovenský gólman Ján Laco v službách kazašského Barysu Astana odchytal celý štvrtkový zápas Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) proti Metallurgu Novokuzneck, ktorý domáci tím vyhral 4:2.

Laco kryl 24 z 26 striel súpera, ktorý v stretnutí doťahoval dvojgólové manko z prvej tretiny. Po dvoch tretinách viedol Barys iba o gól, ale v poslednej tretine zápasu štvrtým presným zásahom potvrdil svoje víťazstvo.

Súhrn výsledkov štvrtkových zápasov Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL):
Avangard Omsk – Sibir Novosibirsk 3:2 po sam. nájazdoch (1:1, 0:1, 1:0 – 0:0, 1:0)

Góly: 10. Kempný, 49. Alexander Popov, rozhodujúci sam. nájazd Sobotka – 17. Fefelov, 36. Vincour

Barys Astana – Metallurg Novokuzneck 4:2 (2:0, 1:2, 1:0)

Góly: 4. Dallman, 11. Puškariov, 31. Lundin, 49. Bochenski – 24. Skutar, 37. Kousal