Slovan prestrieľal Ladu, ale prehral po nájazdoch
Útočník Lady Togliatti Denis Golubev v súboji s obrancom Slovana Bratislava Martinom Štajnochom za bránkou Jaroslava Janusa počas zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy. Bratislava, 22. december 2014. Foto: SITA/Ján Slovák

MOSKVA 13. októbra (WebNoviny.sk) – Posledné mužstvo Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Lada Togliatti si v utorok na vlastnom ľade poradilo s Medveščakom Záhreb 5:2. Slovenský obranca Milan Jurčina asistoval pri prvom góle chorvátskeho tímu.

Po dvoch tretinách bol stav stretnutia nerozhodný, ale domáci dokázali v tretej tretine počas deviatich minút streliť záhrebským „medveďom“ štyri góly a rozhodli tak o svojom víťazstve. Hostia v závere už len skorigovali výsledok.

Hokejistom Slovana Bratislava sa vydaril záver tripu, keď na ľade Ak Bars Kazaň zvíťazili „futbalovým výsledkom“ 1:0. O ich triumfe rozhodol Ladislav Nagy.

Súhrn výsledkov utorňajších stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL):
Lada Togliatti – Medveščak Záhreb 5:2 (1:1, 0:0, 4:1)

Góly: 8. a 53. Bočarov, 44. Šenfeľd, 46. Krysanov, 52. Mastriukov – 9. Kvapil (JURČINA), 58. Brulé

Ak Bars Kazaň – HC Slovan Bratislava 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Gól: 34. L. Nagy

Torpedo Nižnij Novgorod – Dinamo Minsk 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

Góly: 16. V. Kuľomin, 45. Galuzin – 52. Materuchin

Dinamo Moskva – Avtomobilist Jekaterinburg 3:2 po predĺžení (1:0, 0:1, 1:1 – 1:0)

Góly: 18. I. Nikulin, 50. Tereščenko, 63. A. Galimov – 26. Timašov, 48. Elo

Viťaz Podoľsk – Jugra Chanty-Mansijsk 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Gól: 39. Golovkov