Meniny má: Pavol, Peter, Petra

Autor: SITA, 21. februára 2016 18:53
O prehre obhajcu titulu SKA Petrohrad v dueli s Lokomotivom Jaroslavľ rozhodol gólom v 15. minúte prvého predĺženia český útočník Jiří Novotný.
HC Slovan Bratislava - Jokerit Helsinki Hráči Jokeritu prehrali s Torpedom Nižnij Novgorod 4:6. Foto: archívne, SITA/Jozef Jakubčo
MOSKVA 21. februára (WebNoviny.sk) - V prvých zápasoch play-off štvrťfinále Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy podľahol fínsky tím Jokerit Helsinki v domácom prostredí po gólovej prestrelke Nižnému Novgorodu 4:6.

Odporúčame:

Moskovské Dinamo si bez problémov poradilo na ľade Soči 4:1. O prehre obhajcu titulu SKA Petrohrad v dueli s Lokomotivom Jaroslavľ rozhodol gólom v 15. min prvého predĺženia český útočník Jiří Novotný. Slovan Bratislava vo svojom prvom súboji play-off v tejto sezóne podľahol favorizovanému CSKA Moskva na jeho ľade 0:2.

Výsledky nedeľňajších prvých stretnutí play-off štvrťfinále Západnej konferencie KHL
* hrá sa na štyri víťazstvá

CSKA Moskva - HC Slovan Bratislava 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) - stav série: 1:0
Góly: 32. K. Petrov (Stoľarov), 35. Platt (A. Radulov, S. Da Costa)

HC Soči - Dinamo Moskva 1:4 (0:2, 0:1, 1:1) - stav série: 0:1
Góly: 59. J. Morozov - 19. a 29. Višnevskij, 14. Hietanen, 56. Šipov

Jokerit Helsinki - Nižnij Novgorod 4:6 (0:2, 3:1, 1:3) - stav série: 0:1
Góly: 22. a 33. Joensuu, 26. N. Hagman, 54. Regin - 15. a 17. Žerdev, 25. Daugaviňš, 50. Frolov, 53. Šopin, 60. V. Kuľomin

Lokomotiv Jaroslavľ - SKA Petrohrad 3:2 po predĺžení (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0) - stav série: 1:0
Góly: 25. Mosaľov, 40. Gavrikov, 75. J. Novotný - 16. Šipačov, 31. A. Belov