Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

Meniny má: Marína

Petrohrad vypredal lístky na zápasy proti CSKA za 7 minút

Autor: SITA, 21. marca 2016 20:43
Ide o reprízu rovnakej fázy spred roka. Úspešnejší bol vtedy SKA a ten napokon vyhral Gagarinov pohár.
Slovan privítal na svojom ľade víťaza Gagarinovho pohára Foto: ilustračné, SITA/Marko Erd
MOSKVA 21. marca (WebNoviny.sk) - Iba v nedeľu s skončilo druhé kolo play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) a už v utorok sa začína tretie. V Moskve o 17.30 h SEČ sa začne finálová séria Západnej konferencie medzi CSKA Moskva a SKA Petrohrad.

Ide o reprízu rovnakej fázy spred roka. Úspešnejší bol vtedy SKA a ten napokon vyhral Gagarinov pohár. CSKA je teraz favorit, keďže sa stal aj víťazom základnej časti. Ide o veľmi prestížne zápasy, čo len potvrdila skutočnosť, že domáce súboje Petrohradu sa vypredali za sedem minút.

Vo finále Východnej konferencie si zmerajú sily Ufa a Magnitogorsk, séria sa začne v stredu 23. marca. Postupujúce mužstvá z tejto fázy si od 7. apríla zmerajú sily v sérii hranej na štyri víťazstvá o Gagarinov pohár. V tejto časti KHL už nie je v hre o cennú trofej ani jeden slovenský hokejista.

Koľko eur plánujete minúť na vianočné darčeky?