Meniny má: Adriána

Autor: SITA, 25. marca 2016 18:18
Domáci položili základ svojho úspechu v druhej tretine, v ktorej skórovali tri razy.
HC Slovan Bratislava - Metallurg Magnitogorsk Foto: ilustračné, SITA/Marko Erd
MOSKVA 25. marca (WebNoviny.sk) - Hokejisti Metallurgu Magnitogorsk uspeli aj v druhom domácom dueli finálovej série Východnej konferencie Kontinentálnej ligy (KHL), v piatok zvíťazili nad hráčmi Salavatu Julajev Ufa presvedčivo 6:1.

Domáci položili základ svojho úspechu v druhej tretine, v ktorej skórovali tri razy. Séria na štyri víťazstvá bude pokračovať v Ufe dvomi súbojmi v nedeľu a utorok.

Výsledok piatkového druhého stretnutia finále Východnej konferencie KHL (hrá sa na štyri víťazstvá):

Metallurg Magnitogorsk - Salavat Julajev Ufa 6:1 (1:0, 3:0, 2:1) - stav série 2:0
Góly: 11. Osipov, 23. Potechin, 32. Moziakin, 33. A. Siomin, 49. Filippi, 51. Kosov - 52. Lepistö