Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

Meniny má: Miloš

Autor: WebNoviny.sk, 11. januára 2017 21:31, aktualizované: 11. januára 2017 22:15
Útočník 'belasých' Václav Nedorost ostal po zákroku Anatolija Golyševa nehybne ležať a z ľadu ho museli odniesť na nosidlách. 'Náš hráč dostal vyšší trest, ale pozreli sme si záznam a nemal ho dostať, bolo to čisté a rozhodcovia sa pomýlili,' povedal po stretnutí tréner Avtomobilistu Vladimir Krikunov.
Václav Nedorost Foto: reprofoto video KHL
BRATISLAVA 11. januára (WebNoviny.sk) - Stredajší zápas Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) medzi Slovanom Bratislava a Avtomobilistom Jekaterinburg nedohral útočník 'belasých' Václav Nedorost, ktorého v 56. minúte brutálne fauloval hosťujúci Anatolij Golyšev.

"Nedorost bol po nešetrnom zákroku prevezený do nemocnice, kde sa podrobí detailnejším vyšetreniam. Pozítivnou informáciou je, že hráč bezprostredne po ataku komunikoval s lekármi," informoval Slovan na sociálnej sieti Facebook.

Viac o zápase Slovan - Avtomobilist:

Hosťujúci útočník dostal trest do konca zápasu. "Náš hráč dostal vyšší trest, ale pozreli sme si záznam a nemal ho dostať, bolo to čisté a rozhodcovia sa pomýlili," povedal o zákroku tréner Avtomobilistu Vladimir Krikunov.

Slovanu sa podarilo v presilovke vyrovnať na 2:2, keď 37 sekúnd pred koncom tretej tretiny skóroval Kyle Chipchura a v čase 62:05 o triumfe domáceho tímu rozhodol Jeff Taffe. V predĺžení sa po zákroku jedného z hosťujúcich hráčov zranil aj obranca Marek Ďaloga. "Po narazení na mantinel má zlomenú ruku a sezóna sa pre neho pravdepodobne skončila," píše klub na Facebooku.

Súhlasíte s návrhom zákona, aby boli obchody na Slovensku počas sviatkov zatvorené?