CSKA Moskva
Hokejisti CSKA Moskva prehrali derby s Dinamom. Foto: Facebook.com/hcCSKA.Moscow

MOSKVA 28. marca (WEBNOVINY) – Hokejisti CSKA Moskva vedú vo finále Západnej konferencie KHL nad hráčmi SKA Petrohrad už 2:0 na zápasy.

V 102. min sobotňajšieho pre nich domáceho duelu o tom gólom na 3:2 po trojnásobnom predĺžení rozhodol Roman Ľubimov. V 90. min nepremenil trestné strieľanie hostí Roman Červenka.

Tretí duel je na programe v pondelok, tentoraz pri Neve. Hrá sa na štyri triumfy. Vo finále Východnej konferencie nadnárodnej súťaže vedie Ak Bars Kazaň 1:0 nad Sibirom Novosibirsk.

Výsledok sobotňajšieho druhého stretnutia finále play-off Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (hrá sa na štyri víťazstvá):
CSKA Moskva – SKA Petrohrad 3:2 po trojnásobnom predĺžení (0:1, 1:0, 1:1 – 0:0, 0:0, 1:0) – stav série 2:0

Góly: 52. a 102. Ľubimov, 22. N. Zajcev – 13. Dadonov, 46. Panarin