Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Miloš

Počasie na dnes:

Zdielať na:

TOP Správa

Nové kritické vydanie Mein Kampf zaznamenáva vysoký predaj

9. januára 2017 07:38
Prvý diel Mein Kampfu bol pôvodne vydaný v roku 1925; osem rokov predtým, ako sa Hitler a národní socialisti dostali k moci.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ... 116

Krátky pád

17. januára 2017 15:39
Krátky pád je politický triler, ktorý mal hneď po vydaní mimoriadne pozitívne reakcie a kritiky. V decembri 2015 sa stal knihou mesiaca na Amazone aj na Goodreads. Ide o prvý príbeh zo série s Gibsonom Vaughnom.

Wangovci verzus svet

11. januára 2017 12:11
Wangovci si nažívali naozaj dobre. No všetko sa v okamihu zmenilo! Charles Wang sa teraz hnevá na celú Ameriku. Je to prelietavá potvora. A neznáša aj jej dejiny. Tohto arogantného, ale inak vcelku milého podnikateľa, ktorý vybudoval kozmetické impérium na báze močoviny a zarobil obrovský majetok, práve zruinovala finančná kríza. Charles už nechce nič iné, len doviesť deti do bezpečia, aby sa mohol vrátiť do Číny a pokúsiť sa získať naspäť rodinné pozemky – aj svoju hrdosť...

Prvý dojem je naozaj dôležitý!

20. decembra 2016 12:24
Koľko neskutočne komplikovaných formulárov ste už museli vyplniť? Koľko internetových stránok, ktorým ste nerozumeli, ste už navštívili? Internet je v podstate celý o prvých dojmoch a potrebe pochopiť obsah stránky na prvý pohľad.

Nová Agatha Christie

14. decembra 2016 16:27
Je tu nová vynikajúca detektívka s Jane Marplovou v hlavnej úlohe. Vrecko plné zrna dokazuje, že o peniaze ide na prvom mieste. A že sú výborným motívom na vraždu. Jane Marplová je tak opäť v akcii. Jedna z najobľúbenejších literárnych postáv detektívneho žánru. Je na stope vrahovi tam, kde zlyháva polícia... A Agatha Christie znova vytvorila príbeh, ktorý si budete vychutnávať do posledných strán.

Vo veku 104 rokov zomrel autor románu Pánu učiteľovi z lásky

13. decembra 2016 21:10
Spisovateľ bol lauretáom ocenení ako Anisfield-Wolf Book Award či Franklin Prize.

Pradávne zlo Stephena Kinga

9. decembra 2016 15:24
"Doteraz najlepšia vec, akú som od Stephena Kinga čítal," pochvaľujú si čitatelia po celom svete a poklony skladali knihe TO od začiatku aj médiá. Prvý raz vyšlo TO v roku 1986. Odvtedy patrí týchto vyše 1000 strán k tomu najlepšiemu, čo kedy Stephen King napísal.

Severské krimi Hrob v horách

7. decembra 2016 11:20
Špičkový švédsky triler Hrob v horách od dvojice úspešných autorov Hjorth-Rosenfeldt o nezvyčajnom kriminálnom psychológovi Sebastianovi Bergmanovi a jeho kolegoch z kriminálky Riksmord. Pátranie ich zavedie do hôr na severe Švédska. Nájdené pozostatky spočiatku nevyzerajú ako prípad pre vraždárov, no čoskoro sa všetko zmení. A zrazu je z toho masová vražda s nejasným motívom...

Literárnu cenu za najhorší opis sexu získal Erri De Luca

4. decembra 2016 07:16
O Bad Sex in Fiction Award sa tento rok uchádzali aj Ethan Canin, Tom Connolly, Janet Ellis, Gayle Forman a Robert Seethaler.

Prečo sa zrútilo lietadlo s boháčmi?!

2. decembra 2016 15:11
V Edícii Svetový bestseller vyšiel špičkový triler, ktorý si vychutnáte do poslednej strany. "Majstrovské spojenie záhadnosti, napätia, tragédie a hanebnej moci médií," napísal o novinke Pred pádom prestížny Publishers Weekly. A slávny spisovateľ James Patterson dodáva: "Knihu Pred pádom som zhltol doslova za jediný deň. Môžem vám povedať, že je to veľmi šikovne, premyslene a pútavo napísané. Tak si to určite prečítajte!"

Vražda s pridanou hodnotou

25. novembra 2016 14:33
A ak máte radi krimi zo slovenského prostredia založené na skutočných prípadoch, prídete si na svoje. Vražda s pridanou hodnotou je napísaná skúseným perom, má skvelý štýl a množstvo dialógov z nej robia naozaj perfektné čítanie.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ... 116
Anketa
Súhlasíte s návrhom zákona, aby boli obchody na Slovensku počas sviatkov zatvorené?
Áno, je to veľmi dobrý nápad
Každý obchodník nech sa sám rozhodne, či bude mať zatvorené alebo otvorené
Nie, pretože niekedy zájdem do obchodu aj cez sviatočný deň
Okrem sviatkov by som zakázal/-a aj nedeľný predaj
Je mi to jedno
Ďalšie ankety