Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Lívia

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Tajomstvo elegancie a štýlu Parížaniek

Autor: WBN/PR, 19. januára 2016 21:45
kniha


BRATISLAVA 19. januára 2016 (WBN/PR) - Menej je niekedy viac. Veď ani dievčatám, ktoré veľa rozprávajú, nikto nemá chuť klásť ďalšie otázky. Parížanka neukazuje veľa. Keď ide o odhaľovanie, poruke má jednoduchú odpoveď: Menej je vždy viac. Ako byť elegantná, štýlová a chic?
Prezradia vám to štyri krásne a uznávané Francúzky, ktoré napísali knihu o tom, čo znamená byť Parížankou: ako sa obliekať, užívať si život, zabávať sa – a to všetko s osobitým šarmom.

Vypočujte si ÚRYVOK z knihy
Ako sa stať Parížankou...
v podaní herečky Lucie Vráblicovej:Tieto talentované ženy, úspešné vo svete hudby, filmu, módy a médií, otvorene rozprávajú o tom, čo v súčasnosti znamená byť Francúzkami, a búrajú dlho pestované mýty. Prezrádzajú svoje tajomstvá, odkrývajú nedostatky a zároveň nás zabávajú svojimi komplikovanými a často protichodnými názormi a pocitmi.
Ich kniha Ako sa stať Parížankou...nech žijete kdekoľvek vám ponúkne nielen plno tipov a trikov, ale aj vás rozosmeje, pretože sa na život pozerá z nadhľadu a s úsmevom.

Napríklad taká sukňa, ktorá sa trochu vyhrnie, keď si sadnete v kaviarni. To je sexi a vzrušujúce. Tričko so širokým výstrihom, ktoré vám zľahka skĺzne na plece, keď zdvihnete ruku, aby ste privolali čašníka. Kradmý pohľad do vášho výstrihu, keď sa skloníte po kabelku.
Ukážte len trošku. To stačí.
A tá troška je droga rozpaľujúca predstavivosť. Prebúdza túžbu mužov dozvedieť sa viac, započúvať sa do vášho príbehu, preniknúť vašou zónou mlčania, strhnúť z vás blúzku.

kniha


Parížanka sa ponúka s eleganciou a tajomstvá svojho nahého tela odhalí len málokomu. Je veľa mužov, ktorí sú pripravení vrhnúť sa jej k nohám len preto, aby jej vyzuli lodičky. Taká troška. Nič viac.
Buďte taká aj vy.

Viac nájdete v novej knihe Ako sa stať Parížankou...nech žijete kdekoľvek.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety