Obrazom: Najkrajšie momenty zápasu Španielsko - Írsko

Španielsko pokorilo Írsko 4:0
Zľava: Írsky reprezentant Keith Andrews v súboji o loptu so Španielom Davidom Silvom počas stretnutia v základnej C- skupine na futbalových ME 2012 v Poľsku a na Ukrajine. Gdansk, 14. júna 2012. Foto: SITA/AP

GDANSK 14. júna (WEBNOVINY) – Futbalisti Španielska zvíťazili v štvrtkovom stretnutí v základnej C-skupine na futbalových ME 2012 v Poľsku a na Ukrajine v Gdansku nad Írskom 4:0.

Už v 4. min sa strelecky presadil F. Torres a ten istý hráč v 70. min zvyšoval na 3:0. Druhý gól Španielov strelil tesne po polčasovej prestávke David Silva a v 83. min dal konečnú podobu výsledku Fábregas.

Pozrite si najkrajšie momenty zo zápasu:

Írska Fanúšička počas zápasu ME vo futbale 2012 medzi Španielskom a Írskom. Foto: SITA/AP

Fanúšikovia Španielska počas zápasu ME vo futbale 2012 medzi Španielskom a Írskom. Foto: SITA/AP
Španielske fanúšičky počas stretnutia Španielsko - Írsko v základnej C-skupine na futbalových ME 2012 v Poľsku a na Ukrajine. Gdansk, 14. júna 2012. Foto: SITA/AP
Španiel Sergio Ramos odkopáva loptu pred Írom Robbiem Keanom počas zápasu ME vo futbale 2012 medzi Španielskom a Írskom. Foto: SITA/AP
Španiel Fernando Torres strieľa gól do siete Írska počas zápasu ME vo futbale 2012 medzi Španielskom a Írskom. Foto: SITA/AP

Spain 4-0 Rep. of Ireland (Euro 2012 – Group C)… by fasthighlights-2012