Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

Richard 'Rip' Hamilton pomohol Detroitu k majstrovskému titulu v roku 2004

dnes 08:15
New Orleans s DeMarcusom Cousinsom v zostave s treťou prehrou.

Suverénna Vadovičová si vystrieľala štvrtý triumf v Al Aíne

včera 21:10
Veronika Vadovičová na pretekoch Svetového pohára zdravotne znevýhodnených strelcov v Al Aine triumfovala vo všetkých štyroch disciplínach, v ktorých sa predstavila.

Kantorová bodovala v Crans Montane, Štuhecová má malý glóbus

včera 12:35
Barbora Kantorová získala prvých sedem bodov do tohtosezónneho hodnotenia Svetového pohára.

Nór Jansrud získal v predstihu malý glóbus za super G

včera 14:40
Držiteľom malého krištáľového glóbusu za celkový triumf v hodnotení super G vo Svetovom pohári sa stal i napriek tomu, že v nedeľňajších pretekoch dosiahol len siedme miesto.

Majstrami sveta v tímšprinte mužov v Lahti sa stali Rusi

včera 12:22
Slovenskí lyžiari sa v Lahti neprebojovali do finále tímšprintu mužov. V konkurencii 24 párov obsadili 21. miesto.

Majsterkami sveta v tímšprinte v Lahti sa stali Nórky

včera 13:39
Heidi Wengová a Maiken Caspersen Fallová získali v tímšprinte klasickou technikou na šampionáte v klasických lyžiarskych disciplínach vo fínskom Lahti zlato.

Procházková mala problém, v skiatlone sa však posunula vpred

včera 11:41
Slovenská lyžiarka Alena Procházková absolvovala v sobotu v Lahti len svoj piaty skiatlon v kariére.

včera 11:16
Dostať sa tak skoro do play-off sa podľa ESPN naposledy podarilo mužstvu Bostonu v ročníku 1985/1986.

Kraft ovládol stredný mostík v Lahti, stal sa majstrom sveta

25. februára 2017 19:24
Ďalšie dve medailové priečky v sobotňajších zaujímavých a dramatických pretekoch v Lahti patrili nemeckým reprezentantom.

Usťugov kráľom skiatlonu, Sundby prišiel o paličku i o zlato

25. februára 2017 15:39
Dvadsaťštyriročný Usťugov, ktorý v januári suverénne ovládol Tour de Ski, získal teraz svoje prvé individuálne zlato na majstrovstvách sveta.
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.