Meniny má: Adriána

Zuzana Stromková vyhrala preteky Európskeho pohára

Autor: SITA, 27. februára 2016 22:57
Dvadsaťpäťročná Liptáčka v konkurencii ďalších pätnástich pretekárok získala 83 bodov a pred nasledujúcou súperkou mala náskok 20 bodov.
Zuzana Stromková Zuzana Stromková Foto: archívne, SITA/Natália Šlepecká
SEISER ALM 27. februára (WebNoviny.sk) - Slovenská olympionička Zuzana Stromková sa stala víťazkou sobotňajších pretekov Európskeho pohára v akrobatickom lyžovaní, keď v talianskom stredisku Seiser Alm nenašla premožiteľku v disciplíne slopestyle.

Dvadsaťpäťročná Liptáčka v konkurencii ďalších pätnástich pretekárok získala 83 bodov a pred nasledujúcou súperkou mala náskok dvadsiatich bodov.

V mužskej kategórii v rovnakom dejisku aj disciplíne v konkurencii 67 pretekárov obsadil Richard Jurečka 35. miesto a Igora Janckulíka klasifikovali na 56. pozícii.

V talianskom Seiser Alm sú na nedeľu naplánované ďalšie preteky EP v slopestyle akrobatických lyžiarov.