Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Radúz

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Zoberte svoj obľúbený radler von

Autor: WBN/PR, 8. marca 2016 16:32
Foto: HEINEKEN Slovensko
BRATISLAVA 8. marca (WBN/PR) - Úplne bez alkoholu, 100%-ne prírodný a vynikajúco osviežujúci – týmito výhodami si v minulom roku získal Slovákov nový nápoj Zlatý Bažant Radler 0.0%. Po svojom uvedení v júni 2015 doslova "prevalcoval" slovenský trh s nápojmi a dnes prichádza s ďalšou "vychytávkou" – novou pollitrovou PET fľašou, vďaka čomu si odteraz môžu konzumenti vychutnávať obe obľúbené príchute kedykoľvek a kdekoľvek. Na pultoch predajní nájdete Zlatý Bažant Radler 0.0% Citrón a Citrón-Baza-Mäta v tom najpraktickejšom balení na výlety, na nákupy, či do fitka od začiatku marca tohto roku.

Radlerom kraľuje nealko
Slovenský trh s radlermi od otvorenia tohto segmentu v roku 2011 s radlerom Zlatý Bažant každoročne rastie, v roku 2015 predstavoval medziročný nárast predaja 21%. Rast celého segmentu "ťahajú" nealkoholické radlery, ktorých predaj medziročne vzrástol až o 86%. Prím medzi nimi od minuloročného leta hrá prvý radler úplne bez obsahu alkoholu u nás - Zlatý Bažant Radler 0.0%. Za minulý rok získal až tretinu celoročného objemu predaja všetkých nealko radlerov a od svojho uvedenia na trh sa drží na špici rebríčka pivných inovácií podľa ich podielu na trhu.* "So Zlatým Bažantom Radler 0.0% sme minulý rok otvorili v segmente radlerov nové príležitosti pre konzumáciu. Vďaka nulovému obsahu alkoholu potvrdenému aj nezávislým testovaním** je tento nápoj vhodný pre dospelých aj priamo za volant či do práce. S našou tohtoročnou novinkou teraz rozširujeme príležitosti na vychutnávanie ešte ďalej," vysvetľuje Ronald Lupták, group brand manager pre prémiové značky v spoločnosti HEINEKEN Slovensko.

Otvoriť a zatvoriť je W0,0W
Zlatý Bažant Radler 0.0% je od marca tohto roku v obchodoch dostupný okrem sklených fliaš a plechoviek aj v najpraktickejšom type obalu – v uzatvárateľnej PET fľaši. V ľahkej pollitrovej fľaši s uzáverom, ktorú konzument ľahko otvorí a zatvorí, je osviežujúci radler bez alkoholu ideálny na cestovanie, šport, nákupy či aktívny relax. "Keď ste v pohybe a chcete dodržiavať pitný režim, hľadáte kvalitný nápoj a praktický obal. Taký, ktorý sa dá otvoriť, ale aj zatvoriť, vďaka čomu už nemusíte nápoj vypiť naraz a neriskujete, že sa zvyšok obsahu vyleje. Zlatý Bažant Radler 0.0% v novej fľaši je pre aktívny životný štýl ideálny – osviežujúci, 100%-ne prírodný, a teraz už aj v praktickom balení, ktoré je v segmente nealkoholických sýtených nápojov štandardom," dodáva Ronald Lupták.

Investície a export
Zlatý Bažant Radler 0.0% sa vyrába aj plní do všetkých typov obalov vrátane PET fliaš v hurbanovskom pivovare. Pivovar Hurbanovo zároveň plní radler bez obsahu alkoholu aj pre trhy v susednom Poľsku a Maďarsku. "Produkcia radlerov 0.0% pre susedné krajiny je ďalším potvrdením strategickej pozície nášho pivovaru v rámci spoločnosti HEINEKEN. Spolu s exportom sladu, piva Zlatý Bažant a cideru Strongbow sú tak pollitrové PET fľaše naplnené radlerom bez obsahu alkoholu ďalším exportným artiklom našej spoločnosti," hovorí Hana Šimková, manažérka korporátnych vzťahov spoločnosti HEINEKEN Slovensko. Pivovar v súčasnosti predpokladá ročnú produkciu radlera 0.0% pre všetky tri trhy v objeme 30.000 hl ročne.

*Zdroj: The Nielsen Company, údaje za segment nealko radlerov na trhu SK Total Food v roku 2015
** Nezávislý test Asociácie spotrebiteľov Slovenska v spolupráci s Ministerstvom vnútra SR a Políciou SR, máj 2015


Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Koľko eur plánujete minúť na vianočné darčeky?
menej ako 50 eur
50 - 99 eur
100 - 199 eur
200 - 299 eur
300 - 399 eur
400 - 499 eur
viac ako 500 eur
Ďalšie ankety