Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Etela

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Zoberte svoj obľúbený radler von

Autor: WBN/PR, 8. marca 2016 16:32
Foto: HEINEKEN Slovensko
BRATISLAVA 8. marca (WBN/PR) - Úplne bez alkoholu, 100%-ne prírodný a vynikajúco osviežujúci – týmito výhodami si v minulom roku získal Slovákov nový nápoj Zlatý Bažant Radler 0.0%. Po svojom uvedení v júni 2015 doslova "prevalcoval" slovenský trh s nápojmi a dnes prichádza s ďalšou "vychytávkou" – novou pollitrovou PET fľašou, vďaka čomu si odteraz môžu konzumenti vychutnávať obe obľúbené príchute kedykoľvek a kdekoľvek. Na pultoch predajní nájdete Zlatý Bažant Radler 0.0% Citrón a Citrón-Baza-Mäta v tom najpraktickejšom balení na výlety, na nákupy, či do fitka od začiatku marca tohto roku.

Radlerom kraľuje nealko
Slovenský trh s radlermi od otvorenia tohto segmentu v roku 2011 s radlerom Zlatý Bažant každoročne rastie, v roku 2015 predstavoval medziročný nárast predaja 21%. Rast celého segmentu "ťahajú" nealkoholické radlery, ktorých predaj medziročne vzrástol až o 86%. Prím medzi nimi od minuloročného leta hrá prvý radler úplne bez obsahu alkoholu u nás - Zlatý Bažant Radler 0.0%. Za minulý rok získal až tretinu celoročného objemu predaja všetkých nealko radlerov a od svojho uvedenia na trh sa drží na špici rebríčka pivných inovácií podľa ich podielu na trhu.* "So Zlatým Bažantom Radler 0.0% sme minulý rok otvorili v segmente radlerov nové príležitosti pre konzumáciu. Vďaka nulovému obsahu alkoholu potvrdenému aj nezávislým testovaním** je tento nápoj vhodný pre dospelých aj priamo za volant či do práce. S našou tohtoročnou novinkou teraz rozširujeme príležitosti na vychutnávanie ešte ďalej," vysvetľuje Ronald Lupták, group brand manager pre prémiové značky v spoločnosti HEINEKEN Slovensko.

Otvoriť a zatvoriť je W0,0W
Zlatý Bažant Radler 0.0% je od marca tohto roku v obchodoch dostupný okrem sklených fliaš a plechoviek aj v najpraktickejšom type obalu – v uzatvárateľnej PET fľaši. V ľahkej pollitrovej fľaši s uzáverom, ktorú konzument ľahko otvorí a zatvorí, je osviežujúci radler bez alkoholu ideálny na cestovanie, šport, nákupy či aktívny relax. "Keď ste v pohybe a chcete dodržiavať pitný režim, hľadáte kvalitný nápoj a praktický obal. Taký, ktorý sa dá otvoriť, ale aj zatvoriť, vďaka čomu už nemusíte nápoj vypiť naraz a neriskujete, že sa zvyšok obsahu vyleje. Zlatý Bažant Radler 0.0% v novej fľaši je pre aktívny životný štýl ideálny – osviežujúci, 100%-ne prírodný, a teraz už aj v praktickom balení, ktoré je v segmente nealkoholických sýtených nápojov štandardom," dodáva Ronald Lupták.

Investície a export
Zlatý Bažant Radler 0.0% sa vyrába aj plní do všetkých typov obalov vrátane PET fliaš v hurbanovskom pivovare. Pivovar Hurbanovo zároveň plní radler bez obsahu alkoholu aj pre trhy v susednom Poľsku a Maďarsku. "Produkcia radlerov 0.0% pre susedné krajiny je ďalším potvrdením strategickej pozície nášho pivovaru v rámci spoločnosti HEINEKEN. Spolu s exportom sladu, piva Zlatý Bažant a cideru Strongbow sú tak pollitrové PET fľaše naplnené radlerom bez obsahu alkoholu ďalším exportným artiklom našej spoločnosti," hovorí Hana Šimková, manažérka korporátnych vzťahov spoločnosti HEINEKEN Slovensko. Pivovar v súčasnosti predpokladá ročnú produkciu radlera 0.0% pre všetky tri trhy v objeme 30.000 hl ročne.

*Zdroj: The Nielsen Company, údaje za segment nealko radlerov na trhu SK Total Food v roku 2015
** Nezávislý test Asociácie spotrebiteľov Slovenska v spolupráci s Ministerstvom vnútra SR a Políciou SR, máj 2015


Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety