Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Viktor

Počasie na dnes:

Zdielať na:

UPC štartuje Veľkú jarnú kampaň

Autor: WBN/PR, 9. apríla 2014 14:11
Foto: UPC
BRATISLAVA 9. apríla (WBN/PR) - Spoločnosť UPC, najväčší káblový operátor na Slovensku, dnes uvádza Veľkú jarnú kampaň, ktorá ponúka viac sily, viac radosti a viac zábavy! Zákazníci sa môžu tešiť na prehľadnú ponuku služieb, ktoré umožňujú bezstarostne a jednoducho využívať výhody a prednosti digitálneho sveta. Veľká jarná kampaň prináša nové mesačné paušály, ktoré v sebe zahŕňajú všetky poplatky vrátane užívania HD set top boxov a WiFi routerov, vďaka čomu si zákazník môže užívať služby bez obáv zo skrytých poplatkov. Ponúka taktiež nové triple play balíčky s najvýhodnejšou cenou na trhu – už od 18,90 Eur - a najrýchlejší internet pre domácnosti na Slovensku, s rýchlosťou až do 300 Mb/s!

"Spoločnosť UPC touto kampaňou zdôrazňuje svoje úsilie poskytovať kvalitné služby s transparentnými cenami, ktoré prinášajú zákazníkom viac pohody a viac zábavy. Uvedením najrýchlejšieho internetu pre domácnosti s rýchlosťou 300 Mb/s zároveň potvrdzujeme technologickú vyspelosť našej optickej siete, vďaka ktorej sa internet so značkou UPC stal synonymom pre superrýchly, dátovo neobmedzený a spoľahlivý internet za výhodnú cenu," uviedol Martin Miller, generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA.

INTERNET – viac sily, viac rýchlosti: Internet UPC Fiber Power je teraz ešte silnejší, s každou internetovou službou v cene fixného mesačného paušálu každý zákazník získava aj kvalitný WiFi router! Nemusí tak mať obavy, že bude platiť ďalšie poplatky za prenájom zariadenia, svoju službu si môže užívať naplno a bezstarostne. S WiFi routrom si navyše okrem počítača môže jednoducho pripojiť na internet aj iné zariadenia, ako tablet, notebook, telefón, tlačiareň či hraciu konzolu. Spoločnosť UPC v rámci jarnej kampane predstavuje tiež novú službu optického internetu UPC Fiber Power s rýchlosťou až do 300 Mb/s, ktorá potvrdzuje neobmedzené možností optickej siete najväčšieho káblového operátora. Ako bonus, pri vybraných internetových službách zákazník získava aj ďalšiu zľavu v podobe využívania služby prvý mesiac bezplatne!

Najrýchlejší 300 Mb/s internet je v ponuke za mesačný paušál 36,90 Eur. Foto: UPC


TRIPLE PLAY – viac sily, viac zábavy: Nová jarná kampaň UPC predstavuje triple play balíčky, s ktorými si užívatelia môžu teraz ešte viac vychutnávať televízne, internetové a telefónne služby. Záujemcovia si môže vybrať spomedzi prehľadnej ponuky triple play balíčkov, s ktorými v cene mesačného paušálu získajú aj WiFI router a HD set top box alebo HD rekordér! S cenou už od 18,90 Eur, zákazník teraz získa triple play balíček s najvýhodnejším pomerom cena/výkon na trhu. Pri vybraných triple play balíčkoch môžu získať bonusovú zľavu - prvý mesiac všetky služby bezplatne.

Foto: UPCDIGITÁLNA TV – viac sily, viac radosti:
Súčasťou jarnej kampane je tiež nová ponuka služieb digitálnej káblovej televízie UPC Digital, ktorú si záujemcovia môžu užívať už od 9,90 Eur mesačne. Ku každému balíčku digitálnej televízie zákazník teraz získava aj HD set top box, vďaka ktorému môže sledovať v najvyššej kvalite viac ako 140 televíznych staníc všetkých žánrov, vrátane 20 staníc v HD kvalite.

Ďalšie informácie o službách UPC BROADBAND SLOVAKIA záujemcovia získajú na Infolinke 02 594 22 222, vo vysielaní infokanálu UPC Expres, na webe www.upc.sk, na profile UPC na Facebooku alebo na zákazníckych strediskách.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety