Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Etela

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Žirafí samček Melman bude mať krstiny v bratislavskej zoo

Autor: SITA, 4. mája 2014 06:51
Žirafí samček z Bratislavy dostal meno Žirafieho samčeka z bratislavskej zoo pokrstia. Foto: SITA/ZOO Bratislava
BRATISLAVA 4. mája (WEBNOVINY) – Malého žirafieho samčeka Melmana, ktorý sa v ZOO Bratislava narodil ešte 18. januára 2014, čaká veľký deň.

Počas nedeľného (4. mája) Veľkého festivalu maskotov malú žirafu pred zrakmi detských divákov slávnostne pokrstia. Okrem krstu žirafieho mláďaťa sa deti môžu tešiť aj na postavičky z rozprávok či maskotov rôznych firiem, ktorí deti na podujatie do ZOO pozývajú. Agentúru SITA o podujatí informovala Katarína Matejovičová zo ZOO Bratislava.

Veľký festival maskotov odštartuje v bratislavskej ZOO v nedeľu o 14:30. Deti privíta vyše päťdesiatka postavičiek, medzi ktorými budú napríklad rozprávkové bytosti, zvieratká, maskoty firiem a športových klubov či známy Hugo – maskot Hodiny deťom.

Obrazom: Žirafí samček z Bratislavy dostal meno Melman, pokrstia ho


S veselými postavičkami sa budú môcť deti zabaviť, zatancovať si a aj sa s nimi odfotiť. Deťom zaspieva napríklad aj spevák známy z hudobnej súťaže Miro Jaroš, s rozprávkou medzi ne príde detské divadlo a svoje umenie predvedú aj tanečné súbory.

S detičkami si rozprávky prečítajú aj známe osobnosti a chýbať nebude ani mini diskotéka. Svoju kreativitu si malí návštevníci budú môcť vyskúšať v tvorivých dielňach, energiu vybijú na nafukovadlách. "Podujatie je veľmi milým spestrením začiatku sezóny v ZOO. Určite poteší rodiny s deťmi, na ktoré čakajú zaujímavé aktivity. Sme radi, že naša ZOO ponúkne ďalšie originálne podujatie a veríme že v nedeľu 4. mája zavíta do ZOO množstvo návštevníkov," pozýva do ZOO na festival maskotov Katarína Matejovičová.Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety