Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Eleonóra

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Oslávte už túto sobotu v Poluse Svetový deň rodiny

Autor: WBN/PR, 12. mája 2014 13:58
Škola varenia RADOSŤ VARIŤ v Polus City Center Zažite kreatívny deň plný dobrého, zdravého jedla a zábavy počas DŇA OTVORENÝCH DVERÍ v Škole varenia RADOSŤ VARIŤ v Polus City Center už túto SOBOTU 17. mája od 13:00 do 18:00. Foto: Polus/ Daša Šimeková
BRATISLAVA 12. mája (WBN/PR) - Zažite kreatívny deň plný dobrého, zdravého jedla a zábavy počas DŇA OTVORENÝCH DVERÍ v Škole varenia RADOSŤ VARIŤ v Polus City Center. Užijete si množstvo zábavy, stretnete známe osobnosti, ochutnáte nové recepty, zaspievate si a možno i zatancujete. Príďte aj s rodinou do Polusu a oslávite tak netradične Svetový deň rodiny pri dobrom jedle .

KEDY? Už túto SOBOTU 17. mája od 13:00 do 18:00.
S KÝM? Akciu moderujú moderátori známi z TV JOJ Michal Sabo a Milan "Mimo" Ambróz z relácie Dobré ráno.

Variť, zabávať sa i spievať v Poluse budú aj známe osobnosti: Zuzka Vačková, Bibiana Ondrejková, Zora Czoborová, Robert Opatovský, Barbora Balúchová, Jakub Petraník, skupina STARMANIA a kuchársky tím lektorov Školy varenia z Polusu aj mnohí ďalší.

Tak neváhajte a príďte i so svojimi blízkymi, partnermi deťmi. Veď rodina, spoločný zdravý životný štýl, stravovanie a stolovanie patria jednoznačne k sebe. Ochutnáte recepty od Zuzky Vačkovej či Katky Opatovskej, tuniské kulinárske špecialitky kuchára Mima Aboudiho, zaspievate si svetové hity s Barborou Balúchovou a kapelou STARMANIA. A hlavne zoznámite sa prostredím a aktivitami unikátnej školy varenia v Poluse.

Škola varenia v Polus City Center má názov "RADOSŤ VARIŤ" a presne túto myšlienku a filozofiu aj sprostredkováva svojím absolventom kurzov varenia.

Polus ponúka 5-krát v týždni pravidelné kurzy varenia aj pre začiatočníkov, aj pre skúsených kuchárov, teda pre širokú verejnosť. Kurzy sú v rôznych časoch dopoludnia i popoludní, čiže každý záujemca si nájde vhodný termín a čas.

OBRAZOM: Škola varenia Radosť variť v Polus City Center


"Veľká časť realizovaných kurzov je bezplatná a ponúkame ich našim návštevníkom ako osvetu a nadštandardnú službu. Stačí sa prihlásiť prostredníctvom e-mailovej adresy. Časť kurzov je za poplatky v rozmedzí cca 10 – 30 Euro, čo sú prijateľné ceny pre širokú verejnosť. Naša škola je určená aj takým ľuďom, ktorí by si komerčné kurzy v klasických školách nemohli dovoliť." uviedla Monika Karoliová, marketingová riaditeľka Polusu.

Presné termíny, časy a mená lektorov nájdete jednoducho, ako harmonogram kurzov na webstránke www.poluscitycenter.sk v rubrike Radosť variť, alebo na Facebook stránke pod názvom: Radosť variť - Škola varenia v Poluse.

ŠKOLU VARENIA nájdete v Poluse na 1. poschodí v uličke medzi Food Courtom a Cinema City.
Na kurzy varenia sa môžete prihlásiť na mailovej adrese varenie@poluscitycenter.sk

Počas celého roka bude Škola varenia v Poluse organizovať: pravidelné kurzy varenia pre začiatočníkov i pokročilých, bezplatné, aj platené, jednoducho pre širokú verejnosť, ukážky a exhibície vo varení so zaujímavými osobnosťami, profesionálnymi kuchármi i celebritami, môžete si v nej dokonca zorganizovať narodeninové večierky, či firemné párty, zorganizujú pre Vás mnohé ďalšie zaujímavé akcie s gastrotématikou.

Projekt "Radosť variť" vznikol za podpory partnerov DECODOM, TESCOMA, ELECTROLUX

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety