Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Roman, Romana

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Mladík mal vypovedať na polícii, vyskočil cez zatvorené okno

Autor: SITA, 26. mája 2014 12:11
Policajti dostali nové autá, ide o najväčšiu výmenu v histórii Foto: SITA/Ján Slovák

BRATISLAVA/DUNAJSKÁ STREDA 26. mája (WEBNOVINY) - Mal vypovedať na polícii, pred výsluchom však na policajnej stanici vyskočil cez zatvorené okno. Dvadsaťtriročný Mário skončil s ťažkými poraneniami, incident už rieši inšpekcia ministerstva vnútra. Incident sa stal v nedeľu popoludní na Okresnom riaditeľstve polície v Dunajskej Strede.

Na žiadosť vyšetrovateľa predviedli na políciu štvoricu mužov podozrivú z marenia spravodlivosti. Vydieraného muža mali presvedčiť, aby zmenil výpoveď. Mário z obce Michal na Ostrove čakal na výsluch s ďalšími predvedenými na chodbe na druhom poschodí.

Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, správal sa pokojne, nebolo mu potrebné ani nasadiť putá a ani použiť žiadne iné donucovacie prostriedky. Na jeho správaní nebolo badať, že by chcel utiecť alebo si nejakým spôsobom ublížiť.

Keď mu policajti oznámili, že nadišiel čas výsluchu pred vyšetrovateľom, rozbehol sa k oknu kancelárie, na ktorej boli otvorené dvere a skočil cez zatvorené okno. Policajti ho stačili ešte zachytiť a snažili sa ho vtiahnuť dnu. Muž sa však metal a kopal, aj pre ťažkú hmotnosť sa im ho nepodarilo udržať.

Mladík po páde z druhého poschodia utrpel ťažké zranenia. Policajti mu na mieste poskytli prvú pomoc a privolali záchranku. Zranení sú aj obaja policajti, ktorí ho chceli zachrániť. Majú rezné rany na rukách a jeden má aj zlomené prsty. Po incidente sa prípadom ihneď zaoberalo oddelenie kontroly Krajského riaditeľstva PZ v Trnave, ktoré prípad postúpilo na Sekciu kontroly a inšpekčnej služby MV SR.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety