Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Lívia

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Sad Janka Kráľa a areál Auparku privítal počas MDD 6000 ľudí

Autor: WBN/PR, 4. júna 2014 14:40
Foto: Moonlight Camp
BRATISLAVA 4. júna (WBN/PR) - Rodinná celodenná akcia Na palube jednorožca sa konala v nedeľu 1. júna 2014 od 10:00 do 17:00 v areáli Auparku a v Sade Janka Kráľa.

Príjemne a užitočne stráviť MDD na RODINNÚ AKCIU a užiť si NAPLNO deň prišlo tento rok viac ako 5000 usmiatych ľudí. DETI pri REGISTRÁCII dostali fľašu minerálky Zlatá studňa, sladký cupcake, informačný leták a originálnu HRACIU KARTU, s ktorou mohli absolvovať 20 STANOVÍŠŤ rozmiestnených po celom Sade Janka Kráľa s ATRAKTÍVNYMI SÚŤAŽAMI, ukážkami TECHNIKY a tiež ukážkami práce zásahových jednotiek akými sú Polícia, Hasiči, Horská služba, Záchranka, Vojaci, Kynológovia a mnohí ďalší. Registrovalo sa 1500 detí.

Po úspešnom absolvovaní každého stanovišťa získali deti na zadnú stranu HRACEJ KARTY pečiatku s písmenom. Keď mali zozbierané všetky pečiatky, vylúštili tajničku. Tento rok znela: DÁVAJ POZOR NA ZMYSEL, SLOVÁ TI VYPLYNÚ SAMY – citát z knihy Alica v krajine zázrakov, na motívy ktorej napísala scenár Svetlana Waradzinová a premiéru pripravujeme na september 2014 v divadle GuNAGu.

Za správne vyplnenú tajničku získalo KAŽDÉ DIEŤA svoju FOTKU VÍŤAZA a bolo zaradené do žrebovania o atraktívne ceny. VÍKENDOVÝ POBYT v KÚPEĽOCH PIEŠŤANY pre 2 osoby a 2 deti na 2 noci v rezorte DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BALNEA ESPLANADE PALACE****. Pobyt zahŕňa ubytovanie s polpenziou, lekársku konzultáciu a 3 procedúry. Pre spríjemnenie cesty im spoločnosť IMPA BRATISLAVA, autorizovaný predajca a servisný partner Škoda (dealer roka 2012 a 2013), venuje AUTO ŠKODA s plnou nádržou na CELÝ VÍKEND. Výhercovia získali tiež VÍKENDOVÝ rodinný POBYT v KÚPEĽOCH SMRDÁKY, LET BALÓNOM pre celú rodinu so spoločnosťou darujletbalónom.sk a s miestom a časom štartu podľa vlastného výberu alebo aj RODINNÝ OBED v reštaurácii KUBU v obchodnom centre Aupark, Nákupné poukážky do Auparku, vstupenky do siete kín CINEMA CITY...

O pohodlie a zábavu detí sa počas celého dňa staralo viac ako 150 ľudí, za čo im patrí veľká vďaka. NA STANOVIŠTIACH SA PREDSTAVILI: Polícia SR, Hasičský a záchranný zbor SR, Horská záchranná služba Malá Fatra, Emergency asistent service a Life Star Emergency, Bratislavská kynologická záchranná brigáda, Vnímavé hračky a Ihryska.sk, Materské centrum Budatko, CirKus-Kus, Orbis institute, o. z., Situm events, Športový klub polície Bratislava, Ozbrojené sily SR, Vojenská polícia, Camp wonderland a ďalší.

PRIPRAVENÉ BOLI TIEŽ SPRIEVODNÉ ATRAKCIE: Workshopy (cirkusový, hip-hopový, bubnová škola, bezpečný internet), skákacie nafukovacie hrady, čitáreň, fotenie v kostýmoch, kreslenie na chodník s Oranžovou vílou, meranie zraku, Dr. Oetker aj spolu s Paulou, maskot Yeti, Lišiak a veľa ďalších prekvapení.

ABSOLVENTI KURZU KREATIVITY na VÝSTAVE prezentovali svoje výtvory. ABSOLVENTI KURZU SEBAZÁCHOVY, súčasťou ktorého je aj Prvá pomoc, predviedli spolu s profesionálmi SIMULOVANÚ ZÁCHRANNÚ AKCIU, ktorú komentoval prezident Slovenského Červeného kríža MUDr. Viliam Dobiáš.

Na PÓDIU VYSTÚPILI detskí umelci a zaujímaví i slávni hostia. Program moderovali ABSOLVENTI KURZU HERECTVA a Slavo JURKO. O očarujúci úvod plný fascinujúcich efektov sa postarala ČESTNÁ STRÁŽ Ozbrojených síl SR so svojim show programom. Na pódiu sa ďalej predstavili ABSOLVENTI KURZU HIP-HOPU, detská tanečná skupina S3T KIDZ, CirKus-Kus, brušné tance Hafla, Margarétky z MŠ Lietavská pod vedením ich vedúcej Naďky a ďalší kamaráti.

ABSOLVENTI KURZOV, ktoré počas roka organizovalo a realizovalo Občianske združenie Moonlight camp, si z rúk lektorov prevzali DIPLOM. Zástupcovia Moonlight camp, tiež slávnostne odovzdal ŠPECIÁLNE POĎAKOVANIE trom ľuďom za doterajšiu spoluprácu a pomoc. Petre Volčkovej z IMPA Bratislava, Daniele Michaličovej z Komunálnej poisťovne a Michalovi Řezníčkovi z EAS. Na záver celého podujatia boli za asistencie Eleny Podzámskej a maskota Yetiho vyžrebovaní víťazi. Prvú cenu vyhrala pre svoju rodinu 12 ročná slečna Veronika – GRATULUJEME! Deťom k radosti z výhier, no hlavne k ich sviatku zaspievala popová speváčka Beáta Dubasová.

Veľký úspech mala aj VANKÚŠOVÁ "vojna". Podarilo sa nám v lete "zasnežiť" celé priestranstvo za nákupným centrom Aupark.

Počas dňa sa registrovalo 1500 detí. No stanovištia absolvovali aj deti, ktoré sa neregistrovali. Bolo ich viac ako 500.

Ďakujeme z úprimného srdca za dôveru a podporu našim partnerom a spolupracovníkom. Predovšetkým veľké POĎAKOVANIE, aj v ich mene patrí všetkým, ktorí prišli Na palubu jednorožca a vytvorili nádhernú a neopakovateľnú atmosféru počas celého dňa.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety