Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Etela

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Pivovary Topvar si odniesli najviac pivných koruniek

Autor: WBN/PR, 11. júna 2014 16:51
(zľava): Drahomíra Mandíková, riaditeľka pre firemné vzťahy a komunikáciu pre Plzenský Prazdroj a Pivovary Topvar, Paolo Lanzarotti, generálny riaditeľ spoločnosti Pivovary Topvar a Plzenský Prazdroj, Miroslava Remenárová, manažérka pre firemné vzťahy a komunikáciu CZ/SK, Pivovary Topvar, Zuzana Lampartová, špecialista pre firemné vzťahy, Pivovary Topvar a Štefan Finta, obchodný riaditeľ, Pivovary Topvar. Foto: Pivovary Topvar, a.s.
BRATISLAVA 11. júna (WBN/PR) - Pivovary Topvar sa najčastejšie objavili na víťazných priečkach spomedzi 37 prihlásených pív z veľkých a stredných pivovarov národnej degustačnej súťaže Slovenská pivná korunka. Porotcovia im udelili ocenenie v každej súťažnej kategórii, a to trikrát zlatú, raz striebornú a trikrát bronzovú pivnú korunku, čo predstavuje historicky najväčší úspech. Ocenenie pivných expertov tak patrí v tomto roku značkám Šariš, Topvar, Smädný mních, ktoré sa varia v Pivovare Šariš vo Veľkom Šariši a dve ocenenia získalo nealkoholické pivo BIRELL.

Porotcovia Slovenskej pivnej korunky rozhodli, že Šariš sa pre tento rok stalo najlepším pivom v kategórii svetlých výčapných pív s obsahom extraktu v pôvodnej mladine do 10%. V rovnakej kategórii, určenej pre veľké a stredné pivovary, sa na bronzovej priečke umiestnil Topvar 10%. Aj tmavým a polotmavým pivám kraľuje Šariš, a to Šariš Tmavý 12%, pričom strieborná priečka patrí pivu Topvar MARÍNA. V kategórii svetlých ležiackych pív do 12 % bronz priniesol Topvar 12%.

"V krajine, kde má pivo silnú tradíciu, predstavuje získanie toľkých pivných koruniek skutočnú radosť. Predstavujú aj ocenenie zanietenosti našich zamestnancov, s akou sa venujú rozvíjaniu pivovarníckej tradície a kvality našich značiek, a tým aj slovenského pivného trhu," uviedol Paolo Lanzarotti, generálny riaditeľ spoločnosti Pivovary Topvar.

Podpredseda NR SR Ján Fígeľ v spoločnosti Drahomíry Mandíkovej, riaditeľky pre firemné vzťahy a komunikáciu pre Plzenský Prazdroj a Pivovary Topvar a Paola Lanzarottiho, generálneho riaditeľa spoločnosti Pivovary Topvar a Plzenský Prazdroj. Foto: Pivovary Topvar, a.s.
Výsledky Slovenskej pivnej korunky potvrdili aj rastúci záujem o radlery. Hneď dve umiestnenia v podobe zlatej korunky pre Smädný Mních Radler grep a bronzovej pre Smädný Mních Radler citrón potvrdzujú, že chuťová pestrosť v spojení s kvalitou sú ideálnym spojením pre tých, čo obľubujú pivá typu radler. Pestrosť bola príznačná aj pre nesúťažné kategórie, kde si korunku odniesla značka BIRELL, a to hneď dvakrát: ako najlepšie miešané nealkoholické pivo typu radler porota ocenila BIRELL Radler Pomelo & Grep a svetlé pivo BIRELL získalo striebornú korunku v kategórii nealkoholických pív.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety