Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Eleonóra

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Slovenské elektrárne pozývajú do elektrární Bohunice V2

Autor: WBN/PR, 20. júna 2014 11:13
logo Foto: Slovenské elektrárne
BRATISLAVA 20. júna (WBN/PR) - Slovenské elektrárne, spoločnosť skupiny Enel pozývajú v sobotu 21. júna širokú verejnosť na návštevu do elektrární Bohunice V2 a rodinnú zábavu v rámci ôsmeho ročníka podujatia Otvorená elektráreň.

Podujatie Otvorená elektráreň v AE Bohunice V2 bude 21. júna súčasťou deviateho ročníka dvojdňového festivalu slova, hudby a tanca "V Bohunicách pri kaštieli". Program osláv v obci začína už v piatok večer. V sobotu 21. 6. od 10,00 do 17,00 h bude prebiehať v parku amfiteátra sprievodný program podujatia Otvorená elektráreň. Deti sa vrátia pri pohľade na skákajúce hrady a iné zábavné atrakcie vo svojich spomienkach na nedávne oslavy Dňa detí. Dostanú možnosť odviezť sa na člnkoch po jazierku, môžu si vyrobiť svoj darček v tvorivej dielni u ľudových remeselníkov, zahrať sa rôzne hry a zúčastniť sa vedomostných súťaží.

Nakoľko elektráreň je jadrové zariadenie, ktoré spĺňa prísne bezpečnostné opatrenia, prezrieť si areál elektrárne zvnútra v špeciálnom autobuse budú mať možnosť LEN účastníci, ktorí sa v predstihu prihlásili a zadali svoje osobné údaje.

Návštevníci sa budú môcť stretnúť so zástupcami miestnej samosprávy a štátnej správy a Občianskej informačnej komisie, ktorá celý rok úzko spolupracuje s elektrárňou. Zlatým klincom programu bude vystúpenie superstaristky Moniky Bagárovej. Po 19,00 h pokračuje v amfiteátri program obce muzikálovým predstavením Noc na Karlštejne a nočnou diskotékou.

Od prvého ročníka v roku 2007 navštívilo podujatia Otvorené elektrárne takmer 81 540 ľudí. Populárna víkendová akcia prinesie zábavu, poučenie, kreatívne hry, hudobné vystúpenia slovenských i regionálnych hviezd, kulinárske špeciality, tvorivé dielne tradičných remesiel regiónu, ako aj prehliadky elektrární:

Ružín / 28. jún / areál vodnej elektrárne

Upozornenie:

Vzhľadom na prísne pravidlá bezpečnosti bude vstup do areálu Atómových elektrární umožnený len registrovaným návštevníkom. Pri vstupe do areálu ktorejkoľvek elektrárne sa musí každý návštevník preukázať platným uvedeným dokladom totožnosti.Podujatie plne financujú Slovenské elektrárne, a.s., spoločnosť skupiny Enel.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety