Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Radúz

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Ako si užiť leto aj napriek nepriaznivému počasiu?

Autor: WBN/PR, 4. júla 2014 09:15, aktualizované: 4. júla 2014 09:15
Zdá sa, že prvé letné týždne sú na slnko pomerne skúpe. Pátrali sme preto po miestach, na ktorých si slnko a leto môžete užívať v každom počasí.

pocasie zamracene mraky oblacno rieka priroda Foto: SITA/AP
BRATISLAVA 4. júla (WBN/PR) - Takýmto miestom sú jednoznačne slovenské kúpele, nachádzajúce sa na mnohých miestach našej krajiny. Niet sa čomu čudovať, kedže práve Slovensko sa pýši najvyšším počtom termálnych prameňov na svete. Bol by priam hriech, keby ste toto jedinečné prvenstvo poriadne nevyužili.

Čo všetko sme sa dozvedeli na našich cestách po slovenských oázach pokoja, zdravia a oddychu? V prvom rade nás zaujal vzhľad a estetické prevedenie jednotlivých kúpeľných domov a atrakcií, ktoré ponúkajú. Navštívili sme jednak skromnejšie pôsobiace avšak nemenej kvalitné menšie kúpeľné zariadenia, až po pompézne a nádherné priestory, ktoré pripomínajú bohémske rímske kúpele. Skutočný raj pre telo a dušu.

Atraktivita týchto miest sa snúbi aj s profesionálnymi službami a komplexnou vybavenosťou pre kúpeľných hostí. Dopriať si môžete napríklad jazdu na koni, koncert vážnej hudby, tanec, ochutnávku vín či poznávacie výlety po okolí. Z menej tradičných možností voľnočasového vyžitia nás zaujali kurzy kasínových hier, ktoré sú v ponuke jedného z obľúbených kúpeľných zariadení. Obzvlášť vyhľadávanou je podľa našich informácií kartová hra blackjack, ktorá je okrem iného aj obľúbeným zoznamovacím rituálnom hostí. Ak však predsa len preferujete súkromie, určite vás poteší možnosť zahrať si online blackjack, ktorá je vďaka bezproblémovému internetovému pripojeniu dostupná pre každého klienta.

Práve tieto a mnohé iné služby pre návštevníkov kúpeľov sú jedným z dôkazov o tom, že tieto miesta dosahujú skutočne svetovú úroveň. Presvedčila nás o tom aj prítomnosť mnohých zahraničných hostí, ktorí tieto miesta každoročne vyhľadávajú. Okrem prvotriednych služieb je tiež veľkou výhodou našich kúpeľných miest to, že sa špecializujú na konkrétne zdravotné problémy a časti tela. Na každom mieste tak máte istotu, že sa vám dostáva starostlivosti, ktorú vaše telo skutočne potrebuje.

Kúpele sú skutočným pokladom našej krajiny. Vďaka nim nielen zveľaďujeme svoje telo a myseľ vďaka sile prírody, ale zároveň šírime do sveta posolstvo o tom, že Slovensko je krajinou, ktorú sa oplatí navštíviť. A čo vy, kedy si prídete po svoju dávku zdravia a pohody do kúpeľov?

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Koľko eur plánujete minúť na vianočné darčeky?
menej ako 50 eur
50 - 99 eur
100 - 199 eur
200 - 299 eur
300 - 399 eur
400 - 499 eur
viac ako 500 eur
Ďalšie ankety