Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Timotej

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Staropramen Sládkova Limonáda – teraz aj v plechovke

Autor: WBN/PR, 22. júla 2014 16:03
Foto: Staropramen
BRATISLAVA 22. júla (WBN/PR) – Osviežujúca chuť sladu v nealkoholickej limonáde pre dospelých dostala nový šat. Teraz si môžete Staropramen Sládkovu Limonádu vychutnať aj v praktickej 0,5-litrovej plechovke. Pribaľte si ju na piknik, na výlet alebo k vode. Pivovar Staropramen, ktorý tento rok oslavuje už svoje 145. výročie vzniku, tak zostal verný svojej povesti inovátora a vyhovel Slovákom, ktorí sú známi obľubou plechovkových balení.

Nápoj z tradičného pražského pivovaru predstavuje unikátne 100 % prírodné osvieženie s rešpektom k tradičnému umeniu pivovarníckych sládkov. Neobsahuje žiadne konzervanty, umelé farbivá ani sladidlá. Vychutnať si ju môžete v dvoch variantoch – "Originál" s typickou chuťou jačmenného sladu a "Jablko" s chuťou tradičného ovocia.

"Aj vďaka neustálym inováciám sme úspešným a medzi zákazníkmi obľúbeným pivovarom už 145 rokov. Vieme, že Slováci si pivo najradšej vychutnávajú v plechovke. Preto sme im vyšli v ústrety aj v prípade nealkoholickej Sládkovej Limonády. Veríme, že práve počas letnej turistickej sezóny ich praktické balenie poteší," vysvetľuje motívy uvedenia nového balenia Radoslava Stratená, marketingová manažérka spoločnosti Staropramen-Slovakia, s.r.o. Balenie v priehľadnej fľaši s etiketou zostáva k dispozícii pre domáce vychutnávanie alebo na spoločenské príležitosti.

Nealkoholická Staropramen Sládkova Limonáda sa vyrába z kvalitného českého jačmeňa. Z neho vzniká slad, ktorý prechádza špeciálnym procesom kvasenia bez vzniku alkoholu. Nápoj sa potom jemne sýti prirodzene vzniknutým oxidom uhličitým a citlivo dochucuje ovocnou šťavou. V limonáde sa tak snúbi iskrivá zlatistá farba a charakteristická vôňa a chuť jačmenného sladu.

Staropramen Sládkova Limonáda je výsledkom dlhej tradície pražského pivovaru, v ktorom sa spája cit pre výber kvalitných prvotných surovín s vášňou inovátora. Je príkladom lokálneho produktu prírodnej chuti, ktorý navyše rešpektuje zdravý životný štýl. Najlepšie chutí dobre vychladená v kruhu priateľov či rodiny. Novinku Staropramen Sládkovu Limonádu v plechovke kúpite už teraz vo svojom obchode za 0,89 EUR.


Všeobecné informácie
Pivovary Staropramen s.r.o. sú druhým najväčším producentom piva v Českej republike a líder v segmente pivných mixov na domácom trhu. Spotrebiteľom ponúkajú jedno z najširších portfólií pivných značiek. Spoločnosť je tiež významným českým exportérom piva, na Slovensku je Staropramen importnou jednotkou. Okrem Slovenska môžu najobľúbenejšiu značku portfólia – Staropramen – ochutnať spotrebitelia vo viac než 35 krajinách sveta. Viac informácií nájdete na www.pivovary-staropramen.cz.

Pivovary Staropramen s.r.o. sú súčasťou skupiny Molson Coors Brewing Company, ktorá patrí medzi najväčšie pivovarnícke spoločnosti sveta. Svoju podnikateľskú činnosť vyvíja v Kanade, USA, Strednej Európe, Veľkej Británii a na ďalších exportných trhoch. Spoločnosť disponuje pestrým portfóliom vlastných i partnerských značiek vrátane "vlajkových lodí" Coors Light, Molson Canadian, Staropramen a Carling. Viac informácií nájdete na www.molsoncoors.com.Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Súhlasíte s návrhom zákona, aby boli obchody na Slovensku počas sviatkov zatvorené?
Áno, je to veľmi dobrý nápad
Každý obchodník nech sa sám rozhodne, či bude mať zatvorené alebo otvorené
Nie, pretože niekedy zájdem do obchodu aj cez sviatočný deň
Okrem sviatkov by som zakázal/-a aj nedeľný predaj
Je mi to jedno
Ďalšie ankety