Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Zlatica

Počasie na dnes:

Zdielať na:

V projekte Byty Stromová je na predaj už len vzorový byt

Autor: WBN/PR, 28. júla 2014 11:46
Foto: J&T Real Estate Holding, a.s.
BRATISLAVA 28. júla (WBN/PR) - Projekt BYTY STROMOVÁ, ktorý priniesol do obľúbenej lokality Kramáre 90 bytov zaznamenal mimoriadny záujem kupujúcich. Viac ako dve tretiny ponúkaných bytov našli svojho majiteľa už v priebehu prvého mesiaca od spustenia predaja. Dnes, necelé štyri mesiace od začiatku predaja, zostal v ponuke už len vzorový byt, ktorý je na predaj aj s kompletným zariadením za 136 800 eur.

"Sme veľmi radi, že sa nám aj v prípade tohto projektu podarilo naplniť očakávania našich klientov. Silnou stránkou bytov na Stromovej sú panoramatické výhľady, výhodná poloha v rámci mesta, efektívne dispozície, kvalitné štandardné vybavenie ako aj mimoriadne dostupná cena. Sme presvedčení, že práve to sú parametre, ktoré stoja za rekordným predajom bytov v tomto projekte, " konštatuje Katarína Krajňáková hovorkyňa developerskej spoločnosti J&T REAL ESTATE.

Projekt Stromová ponúka okrem bytov aj kancelárske a obchodné priestory. V súčasnosti je väčšina priestorov prenajatá. K dispozícii je na prenájom už len jedno kancelárske podlažie o výmere cca 1.300m2. Pre drobných podnikateľov, ktorí majú záujem pôsobiť v lokalite Kramáre, ponúka Stromová na predaj šesť menších nebytových priestorov v cene od 28 800 eur.

Projekt Stromová leží iba pár minút autom alebo hromadnou dopravou od centra mesta a má veľmi dobré napojenie na dôležité dopravné tepny. Výhodou je výborná občianska vybavenosť lokality Kramáre ako aj blízkosť lesov Koliby či Železnej studničky.

Viac informácií nájdete na WWW.STROMOVA.SK

OBRAZOM: Byty Stromová


Profil J&T REAL ESTATE
Spoločnosť J&T REAL ESTATE patrí s viac ako osemnástimi rokmi skúseností medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov naprieč všetkými segmentmi realitného trhu si zároveň vybudovala pevnú pozíciu v konkurencii najvýznamnejších developerov v strednej Európe. Portfólio aktivít J&T REAL ESTATE zahŕňa realizáciu kancelárskych, rezidenčných, hotelových, ale aj priemyselných projektov. Medzi významné skúsenosti patria tiež zákazky v rámci rozvoja cestovného ruchu vrátane výstavby lyžiarskych areálov. Svoje pole pôsobnosti rozvíja J&T REAL ESTATE aj na východoeurópskych realitných trhoch, a to najmä v Ruskej federácii. Pobočky spoločnosti sú aktívne v Bratislave, Prahe a Moskve.


Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety