Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Izabela

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Nakupovanie online vďaka videoporadcom

Autor: WBN/PR, 6. augusta 2014 16:44
Nakupovanie online vďaka videoporadcom Foto: Pricemania.sk
BRATISLAVA 6. augusta (WBN/PR) - Nakupovanie na internete je niekedy hotová veda. Ak nemám ani páru o hardware, software či výkonnosti notebookov, radšej zájdem do predajne, kde mi pomôže predavač, ako by som kúpil na internete niečo, čo nebude zodpovedať mojim požiadavkám. Podobne je to aj s kávovarmi, práčkami či kosačkami a inými vecami. Preto začali internetové obchody pripravovať videotútoriály, ktorými na diaľku pomôžu zákazníkovi nakúpiť produkt podľa želania.

Len si to predstavte. Chcete si kúpiť niečo, o čom naozaj nič neviete. Ponuka je široká, a vy sa v nej strácate. Siahodlhé články o tom, ako si kúpiť to či ono, a na čo si dať pri kúpe pozor, vás čítať nebaví. Ste zameraní skôr na vizuálnu stránku a potrebujete, aby vám to niekto vysvetlil polopate, či úplne najlepšie aj ukázal. Nemáte však čas navštevovať obchody, rozprávať sa s odborníkmi a potom hľadať najnižšiu cenu v okolí. "Ľudia neradi čítajú dlhé texty, sú skôr vizuálne typy, zamerané na emócie. Tie im môže dať video. Aj my sme sa rozhodli pomáhať našim užívateľom nielen s výberom kvalitného e-shopu a najvýhodnejšej ceny, ale aj s výberom produktu, ktorý bude vyhovovať ich preferenciám a kvalite," hovorí Michal Král z portálu na porovnanie cien a kvality e-shopov Pricemania.sk.

Nakupovanie online vďaka videoporadcom Foto: Pricemania.sk
Videotútoriály pomáhajú zákazníkom zorientovať sa v širokej ponuke, vybrať produkt, ktorý najviac vyhovuje ich požiadavkám a nakúpiť na internete výhodne a bezpečne. Video má výhodu nielen časovej úspornosti (oproti dlhým článkom), no aj vizuálnej stránky. Možnosť využiť ukážky používania produktov je veľmi praktická a častá. "Na našom blogu sme vytvorili rubriku pre ľudí, ktorí radi nakupujú online, no v širokej ponuke produktov sa často ťažšie orientujú. Videotútoriály, ktoré pripravujeme s odborníkmi na danú tému sa rýchlo stali obľúbenou súčasťou nášho blogu a čitatelia nám sami píšu, aké témy by ich zaujímali," vyjadril sa Král. Už teraz na ich stránkach nájdete tipy, ako si vybrať kosačku, práčku, umývačku riadu, kuchynský nôž a záhradný gril.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Koľko eur plánujete minúť na vianočné darčeky?
menej ako 50 eur
50 - 99 eur
100 - 199 eur
200 - 299 eur
300 - 399 eur
400 - 499 eur
viac ako 500 eur
Ďalšie ankety