Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Roman, Romana

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Nakupovanie online vďaka videoporadcom

Autor: WBN/PR, 6. augusta 2014 16:44
Nakupovanie online vďaka videoporadcom Foto: Pricemania.sk
BRATISLAVA 6. augusta (WBN/PR) - Nakupovanie na internete je niekedy hotová veda. Ak nemám ani páru o hardware, software či výkonnosti notebookov, radšej zájdem do predajne, kde mi pomôže predavač, ako by som kúpil na internete niečo, čo nebude zodpovedať mojim požiadavkám. Podobne je to aj s kávovarmi, práčkami či kosačkami a inými vecami. Preto začali internetové obchody pripravovať videotútoriály, ktorými na diaľku pomôžu zákazníkovi nakúpiť produkt podľa želania.

Len si to predstavte. Chcete si kúpiť niečo, o čom naozaj nič neviete. Ponuka je široká, a vy sa v nej strácate. Siahodlhé články o tom, ako si kúpiť to či ono, a na čo si dať pri kúpe pozor, vás čítať nebaví. Ste zameraní skôr na vizuálnu stránku a potrebujete, aby vám to niekto vysvetlil polopate, či úplne najlepšie aj ukázal. Nemáte však čas navštevovať obchody, rozprávať sa s odborníkmi a potom hľadať najnižšiu cenu v okolí. "Ľudia neradi čítajú dlhé texty, sú skôr vizuálne typy, zamerané na emócie. Tie im môže dať video. Aj my sme sa rozhodli pomáhať našim užívateľom nielen s výberom kvalitného e-shopu a najvýhodnejšej ceny, ale aj s výberom produktu, ktorý bude vyhovovať ich preferenciám a kvalite," hovorí Michal Král z portálu na porovnanie cien a kvality e-shopov Pricemania.sk.

Nakupovanie online vďaka videoporadcom Foto: Pricemania.sk
Videotútoriály pomáhajú zákazníkom zorientovať sa v širokej ponuke, vybrať produkt, ktorý najviac vyhovuje ich požiadavkám a nakúpiť na internete výhodne a bezpečne. Video má výhodu nielen časovej úspornosti (oproti dlhým článkom), no aj vizuálnej stránky. Možnosť využiť ukážky používania produktov je veľmi praktická a častá. "Na našom blogu sme vytvorili rubriku pre ľudí, ktorí radi nakupujú online, no v širokej ponuke produktov sa často ťažšie orientujú. Videotútoriály, ktoré pripravujeme s odborníkmi na danú tému sa rýchlo stali obľúbenou súčasťou nášho blogu a čitatelia nám sami píšu, aké témy by ich zaujímali," vyjadril sa Král. Už teraz na ich stránkach nájdete tipy, ako si vybrať kosačku, práčku, umývačku riadu, kuchynský nôž a záhradný gril.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety