Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Matej

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Centrálna Klubovňa sa stáva oficiálnou klubovňou HC SLOVAN

Autor: WBN/PR, 28. augusta 2014 13:32
Foto: Centrálna klubovňa
BRATISLAVA 28. augusta (WBN/PR) - Centrálna Klubovňa sa od novej sezóny stane novou oficiálnou klubovňou pre fanúšikov HC SLOVAN, v ktorej budú môcť sledovať priame prenosy zápasov Slovana v KHL. Okrem toho sa Slovan a Centrálna Klubovňa dohodli na celom rade vzájomných aktivít priamo na zimnom štadióne, ako aj v samotnej pivárni, ktoré prinesú priaznivcom "belasých” rôzne benefity, zľavy, darčeky a zážitky.

Centrálna Klubovňa je otvorená od polovice marca tohto roku, keď zažila veľkolepú otváraciu party s bohatým programom, ktorého súčasťou bol koncert skupiny HEX, skvelé pivné dobroty a výborné čerstvé tankové pivo Zlatý Bažant, ako aj rôzne súťaže o darčekové predmety, vrátane klubových suvenírov HC SLOVAN.

Pre Centrálnu Klubovňu je od samého začiatku charakteristické, že svojou architektúrou a riešením interiérov citlivo reflektuje atmosféru bratislavskej mestskej časti Nové Mesto a štvrte Tehelné pole, v ktorej sa nachádza. Práve preto šport - vrátane ľadového hokeja - ktorý je jedinečným historickým dedičstvom, ale aj atraktívnou súčasnosťou Tehelného poľa, je v Centrálnej Klubovni všadeprítomný, či už svojou výzdobou alebo veľkými plátnami určenými na live prenosy. HC SLOVAN má dokonca od prvých dní v Centrálnej Klubovni svoj vlastný fanúšikovský box, ktorého výzdobu tvoria autentické hokejové predmety darované Klubovni klubom.

Od začiatku novej sezóny sa môžu fanúšikovia hokeja a Slovana zvlášť tešiť aj na rôzne aktivity vyplývajúce z partnerstva s Centrálnou Klubovňou, napr. zľavové poukážky do Klubovne za každý hattrick hráča Slovana, malé pivo zadarmo za každé domáce víťazstvo Slovana v KHL, žrebovanie vstupeniek, ap.

Slovan bude mať v jedálnom lístku Klubovne dokonca svoje menu – Slovan Kombo – a vybraní barmani a čašníci budú počas zápasov obsluhovať hostí v autentických dresoch bratislavského účastníka KHL. Naopak, Centrálna Klubovňa bude v SLOVNAFT Arene disponovať dvomi stabilnými sedadlami na každý domáci zápas, ktoré daruje svojim hosťom.

Kompletný zoznam vzájomných aktivít zverejnia obaja partneri niekoľko dní pred otváracím zápasom novej sezóny KHL, ktorým bude súboj "belasých” proti vlaňajšiemu "čiernemu koňovi” súťaže – Medveščaku Záhreb - vo štvrtok 4. septembra.

Pridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety