Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Barbara, Barbora

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Stranu Sieť čakajú podľa Bugára tvrdé útoky a ťažké obdobie

Autor: SITA, 2. septembra 2014 06:27
Ustanovujúci snem strany Sieť Predseda strany Most-Híd Béla Bugár vystúpil ako hosť počas ustanovujúceho snemu strany Sieť. Žilina, 1. september 2014. Foto: SITA/Milo Fabian
ŽILINA 2. septembra (WEBNOVINY) – Predseda strany Most-Híd Béla Bugár vystríha novú politickú stranu Sieť pred ťažkým obdobím a tvrdými útokmi.

"Nedávno sme zakladali aj my našu stranu a môžem vám povedať, čaká vás veľmi ťažké obdobie. Pamätám sa, keď sme len hovorili o tom, že si založíme stranu, vznikli obrovské pozitívne emócie a dostávali sme veľkú podporu. Ale v tom momente, keď sme si ju založili, tak prišli tvrdé útoky. Dá sa povedať, že je to výsledok toho, keď sa nebojuje programami, ale keď tí, ktorí sa boja, že stratia pár hlasov či nejaké percentná, tak zaútočia na tých, ktorí sú lepší," povedal Bugár, ktorého strana Sieť pozvala ako hosťa na svoj nedeľňajší ustanovujúci snem v Žiline.

Obrazom: Ustanovujúci snem strany Sieť


Predseda Mosta-Híd ponúkol strane Sieť korektnú politickú spoluprácu, nevylučuje však ani politický boj v prospech občanov. "Za Mosťákov vám viem ponúknuť korektnú politickú spoluprácu. Vítam každú spoluprácu, dokonca vítam aj politický boj, ktorý sa vedie v prospech občanov a krajiny," povedal Bugár s tým, že odteraz záleží aj od strany Sieť, ako bude vyzerať pravá strana politickej scény na Slovensku.

"A je absolútne jedno, či sa niekto bude nazývať politická strana alebo združenie, no nie je jedno to, či vieme spolu vytvoriť alternatívu voči súčasným spôsobom vládnutia. Takže kolegovia, oddnes je to naša spoločná zodpovednosť," povedal delegátom ustanovujúceho snemu strany Sieť Béla Bugár.

Odporúčame aj:

Sieť povedie Procházka, na sneme zvolili aj podpredsedov

Sieť si požičala 800-tisíc eur, za úver ručí ProcházkaPridajte sa k nám na Facebooku

Anketa
Mal by minister M. Lajčák odstúpiť pre obvinenia, že kultúrne podujatia spojené s predsedníctvom Slovenska v Rade EÚ boli predražené?
Určite nie, je to človek na správnom mieste a neverím, že na ministerstve porušili zákon
Mal by priznať pochybenie a odstúpiť z funkcie
Všetko sa šije 'horúcou ihlou', nech to najprv vyšetria a potom nech sa rozhodne o jeho osude
Kauza sa pekne zametie pod koberec a bude všetko v poriadku
Už stačilo káuz! Mala by odstúpiť celá vláda
Ďalšie ankety
Reklamné odkazy